5 visiškai natūralūs būdai padidinti norą mylėtis

 
3 komentarai
Amy Railey, viena iš vos dviejų amerikiečių, turinčių gastronomijos magistro laipsnį iš Le Cordon Bleu, atskleidė penkis natūralius afrodiziakus, kurie sužadins jūsų aistrą.

Pasak jos, figose yra daug mangano, magnio, vitamino E ir cinko, kurie yra itin svarbūs geros seksualinės sveikatos komponentai.

Arbūzuose yra citrulino, kuris skatina organizmą išskirti argininą, kuris, savo ruožtu, atpalaiduoja kraujagysles – tai toks pat, kaip ir Viagros sukeliamas efektas.

Kalbėdama apie rozmariną, ji pasakė: “Jei ruošiate valgį, kuriuo norite suvilioti, jūs norite, kad tai būtų lengvai virškinama. Juk nenorite, kad visas kraujas sutekėtų į skrandį”.

Čili pipiriukai – jie atkartoja sužadintos aistros simptomus: paraudę skruostai, dilgčiojantis liežuvis ir putlesnės, bučiuoti kviečiančios lūpos. Be to, jie pakelia kūno temperatūrą.

Sūris išlaisvina 10 kartų daugiau endorfinų nei šokoladas ir pakelia nuotaiką.

Railey prideda, kad daugiasensorinė valgymo patirtis, kai parenkami tinkami ingridientai, maistinės medžiagos ir sukuriama tinkama nuotaika, maistas tampa pozityviai seksualus. Ir atsižvelgiant į tai, kaip dažnai mes valgome, maistas gali tapti didžiausiu afrodiziaku. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
lydytas arba tepamas
Suris tai suris, bet koks suris, fermentinis, varskes, pelesinis?
reikes pabandyt viska vienu metu...... :D
Naujas komentaras