6 įrodymai, kodėl seksas naudingas jūsų odai

pora-57b46966b9c63.jpg
 
Vitaminai, grynas oras, švarus vanduo, taisyklinga mityba ir miegas - gerai ... Tačiau tai dar ne viskas! Nereikia pamiršti, kad seksas yra ne ką mažiau naudingas būdas, siekiant pagerinti odos būklę. Sužinokite bent šešias priežastis, kodėl lytiniai santykiai daro teigiamą įtaką jūsų odai.

1. "Aš turiu visą pasaulį" - pasakys kiekviena mylinti ir besimylinti moteris! Ir tai bus matyti ne tik iš jos spindinčių  akių, bet ir švytinčios odos. Ir ne be priežasties. Seksas gerina kraujotaką ir dėl to oda yra labiau aprūpinama deguonimi bei ima švytėti tarsi iš vidaus. Dėl pagerėjusios kraujotakos lūpos atrodo pilnesnės ir iš kūno greičiau yra pašalinami toksinai. 

2. Seksas naikina spuogus. Taip jau yra - lytiniai santykiai normalizuoja hormonų pusiausvyrą ir dėl šios priežasties gali ženkliai sumažėti spuogų arba jie visiškai išnyksta. 

3. Lytiniai santykiai stabdo senėjimą. Reguliarus seksas jaunina, nes skatina kolageno gamybą. Kalogenas padeda išlikti odai elastingai ir neleidžia jai suglebti.

4. Daugiau sekso - mažiau raukšlių. Vėl gi, to kaltininkas kologenas ir aktyviau dirbantys raumenukai! Raukšlių atžvilgiu, odą teigiamai veikia ir intensyvus bučiavimasis

5. Bus dar geriau, jei sulaukus sėklos išsiveržimo, jos klius ant veido! Spermoje gausu amino rūgščių, hormonų prostaglandinų ir  visų reikalingų vitaminų bei mineralų. Toks kompleksas gerųjų medžiagų veikia geriau nei brangiausias  kremas.

6.  Dvigubas poveikis. Jei mylimasi energingai ir labai aistringai galima sulaukti dvejopo poveikio. Pirmiausia, dėl pagerėjusios kraujotakos jūsų oda bus geriau aprūpinta deguonimi ir naudingomis medžiagomis. Antra, prakaitavimas skatina odą valytis. Taigi, mylėkitės iki devinto prakaito ir neturėsite odos problemų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras