6 potencijos nesėkmės: kaip Jam padėti

keksas(5).jpg
 
Romantiška vakarienė žvakių šviesoje dažnai baigiasi audringu seksu lovoje. Bet kas, jei lemiamu momentu jį paveda potencija? Neskubėkite jo kalti prie kryžiaus, nes dėl savo pralaimėjimų ne visada kaltas tik vyras.

Seksas - vienas iš svarbiausių  santuokos privalumų. Tačiau ne visada poros sėkmingai džiaugiasi kūniškais malonumais ir net tuomet, kada seksualinis nusiteikimas yra pasiekęs epogėjų, stipriosios lyties atstovai pakliūna į labai keblią padėtį. Apžvelkime šešias  seksualines vyrų nesėkmes, kurios gali pridaryti nemažai problemų ateityje. 

Priežastis Nr. 1

Vyrų potencija labai individualus reiškinys, kuris priklauso nuo amžiaus ir fiziologinės kūno būsenos. Kiekvienas vyras turi savo pajėgumo laipsnį, vieniems lytinių santykių reikia kiekvieną dieną, kitiems pakanka vos karto per mėnesį. Tačiau jei vyras atsisako reguliaraus sekso (atsižvelgiant į savo kūno galimybes), ateityje tai gali sukelti netgi impotenciją. 

Priežastis Nr. 2

Kita, viena svarbesnių potencijos problemos priežasčių slypi įvairiuose susirgimuose, kurie gali pasireikšti ūmiu arba lėtiniu bendros organizmo būklės pablogėjimu. Prasta mityba neigiamai veikia vyro imuninę sistemą ir turi neigiamos įtakos lytinei funkcijai. Jeigu vartojama per daug riebalų ir cukraus  yra tikimybė susirgti cukriniu diabetu bei ateroskleroze. Tad,  nors  ir šiuolaikinės žmonos dažnai būna pernelyg užsiėmusios, jog galėtų 100 procentų atsiduoti šeimai ir namams, skirti pakankamai dėmesio vyro mitybai turėtų kiekviena, savo vyrą gerbianti ir mylinti žmona. 

Priežastis Nr. 3

Seksologai dažnai naudoja terminą “Giliavandenio jūreivio sindromas”. Ši sąvoka skirta tiems vyrams, kurie dažnai keliauja vieni bei  vyksta į komandiruotes. Kaip tai susiję su seksu? Ilgesnis susilaikymas nuo sekso, neigiamai veikia erekciją ir net jam grįžus į namu pas mylimą žmoną, ne visada pavyksta pasimylėti. Ką tokiu atveju turėtų daryti vyras? Nedelskite ir net būdami kelionėje palepinkite savo draugužį. Tikrai nerekomenduojame būti neištikimiems, tačiau kompaktiškas masturbatorius į lagaminą tikrai tilps, na o jeigu sunku pasiekti susijaudinimą be antrosios pusės, vertėtų įsigyti išmaniųjų sekso žaisliukų, kurie suteiks galimybę poroms mylėtis per atstumą. 

Priežastis Nr. 4

Piktnaudžiavimas alkoholiu yra viena priežasčių, kodėl vyrai lovoje patiria fiasko. Kartais vyrai mano, jog alkoholis padeda atsipalaiduoti, todėl seksualinio gyvenimo kokybė pagerėja. Tačiau ši taisyklė galioja tik tada, jei alkoholis vartojamas mažomis dozėmis. Dažnas alkoholio vartojimas ženkliai sumažina vyriško hormono testosterono gamybą organizme, o tai  kenkia jūsų vyriškumui. Be to, būnant apkvaitus, susikoncentruoti yra sunkiau, tad  nereikėtų stebėtis, jog pažadinti savo pasididžiavimo taip ir nepavyko. 

Priežastis Nr. 5

Kartais vyrams sunku patenkinti naująją partnerę, o to priežastys slypi psichologijoje. Vidinė baimė, kad nesugebėsite jos patenkinti, veikia kaip blogio užtaisas. Kai laukiama blogiausio, būtent tai ir nutinka, o didžiausias to kaltininkas – nepasitikėjimas savo jėgomis. Tad jums gali padėti visos priemonės dėl kurių pagrįstai jausitės pajėgesnis: Afrodiziakai, penio žiedai, antgaliai ir užveržėjai, įvairūs papildai stangresnei erekcijai. 

Priežastis Nr. 6

Sėdimas darbas gali sukelti nemažai problemų, nes dubens organai  nėra pakankamai aprūpinami krauju. Todėl reguliari mankšta ir sportas yra tiesiog būtinas. Rekomenduojamos sportų šakos vyrams: slidinėjimas, bėgimas, plaukimas, tenisas. Nerekomenduojama užsiimti dviračių sportu, kadangi važiuojant dviračiu yra spaudžiama tarpvietė, o tai gali dar labiau apsunkinti esamą situaciją. 

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras