8 libido “žudikai”

dc-Cover-51hja6sqisih7er9308n9760m4-20181111131544_Medi.jpeg
 
Apie 40% porų yra nepatenkintos savo intymiu gyvenimu. Dažniausios šio reiškinio priežastys yra susijusios su nerealizuotais intymiais poreikiais ir nuobodžiu seksu. Tačiau yra dar keletas dalykų, kurie sumažina norą mylėtis ir neigiamai veikia libido.

1. Šaltos kojos

Vienas paprasčiausių ir įdomiausių būdų, kaip sužadinti moters seksualinį apetitą – sušilti kojas. Mokslininkai iš Olandijos atliko tyrimą, kurio rezultatai pribloškė pačius tyrėjus. Pasirodo, kad apie  80% tyrime dalyvavusių moterų lengviau pasiekia orgazmą, kai mato savo partnerį dėvintį šiltas ir gražias kojines.
 

2. Vaistai

Kontraceptinių tablečių vartojimas žymiai sumažina moters seksualinį apetitą. Hormoninė kontracepciją vartojančios moterys dažniau atsisako sekso, nei tos, kurios nevartoja vaistų, skirtų apsisaugoti nuo nėštumo. Tad jei nenorite prarasti lytinio potraukio, geriau rinktės prezervatyvus. Tačiau atminkite, hormoninės piliulės ne vieninteliai medikamentai “žudantys” libido. Panašų poveikį turi ir vaistai nuo plaukų slinkimo, antidepresantai bei kraujo spaudimą mažinantys medikamentai.  

3. Dantenų kraujavimas

Mokslininkai teigia, kad vyrai, kurie turi problemų su dantenomis tris kartus dažniau kenčia nuo erekcijos disfunkcijos. Ar kada pagalvojote, kad burnos higiena ir seksualinė sveikata gali turėti ryšį? Rūpinkitės burnos higiena, nepamirškite naudoti tarpdančių siūlo ir masažuokite dantenas!


 

4. Skydliaukės problemos

Dauguma žmonių, kurie turi skydliaukės problemų, praranda lytinį potraukį. Taip nutinka dėl hormonų disbalanso organizme. Jeigu nuolat jaučiatės išsekę ir jums trūksta energijos, vertėtų atlikti skydliaukės hormonų tyrimą. Patvirtinus diagnozę, jums gali būti paskirtas gydymas, kuris padės sureguliuoti skydliaukės hormonų veiklą. 


 

5. Besaikis alkoholio vartojimas

Nors nedidelis kiekis viskio veikia kaip natūralus afrodiziakas, dažnai ir dideliais kiekiais vartojamas alkoholis gali sunaikinti jūsų norą eksperimentuoti. Alkoholis mažina hormono testosterono kiekį organizme, o tai daro neigiamą įtaką vyriškumui ir potencijai. Be to, alkoholiniai gėrimai sukelia kraujotakos problemas ir sutrikdo kraujo cirkuliaciją. Tai yra viena dažniausių erekcijos problemas sukeliančių priežasčių. 


 

6. Prostatos problemos

Padidėjusi prostata įprastai laikoma vyresnių nei 55 metų amžiaus vyrų problema. Tačiau pastaraisiais metais pastebima, kad šie negalavimai užklumpa vis jaunesnio amžiaus vyrus. Pasak gydytojų, prostatos problemos jauname amžiuje dažniausiais yra susijusios su erekcijos disfunkcija. Erekcijos problemos išprovokuoja chronišką prostatos uždegimą. Šiuos negalavimus gali padėti išspręsti varpos pompų naudojimas ar prostatos masažas. Tačiau prieš įsigydami tokius sekso reikmenis, pirmiausia pasikonsultuokite su gydytoju - urologu. Jis padės nustatyti pagrindinę problemos priežastį ir patars kokius sekso žaislus turėtumėte naudoti. 


 

7. “Gelbėjimosi ratas”

Ekspertai teigia, kad sveiko lytinio gyvenimo paslaptis glūdi geroje fizinėje formoje. Antsvoris ir nutukimas turi įtakos hormonų pusiausvyrai, ypač tada jei riebalų sankaupos kaupiasi juosmens srityje. Papildomų kilogramų atsikratymas ne tik padailins jūsų išvaizdą, bet ir padidins seksualinį apetitą. Be to, tvirti raumenys ir fizinė ištvermė leis lengviau suteikti jai orgazmą. 
8. Užgulta nosis

Kvapas yra vienas tų pojūčių, kuris leidžia atpažinti  “sekso kvapą”. Kartu su prakaitu bei lyties organų išskyromis žmogaus organizmas išskiria natūralius feromonus, kurie dar  žinomi kaip sex viliokliai. Tad kai žmogus dėl lėtinio sinusito ar kitų sveikatos sutrikimų negali užuosti kvapo, natūraliai praranda ir  vieną stipriausių seksualinių  pojūčių.
 Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras