Aistringas seksas padeda įveikti depresiją

seksiukas.jpg
 
Britų mokslininkai sugebėjo išsiaiškinti struktūrą, kuri reaguoja į meilės jausmą smegenyse. Pasirodo tokia struktūra susideda iš keturių vadinamųjų limbinės sistemos dalių ir yra tiesiogiai susijusi su stresu bei depresija, tokiomis žiniomis dalinasi naujienų portalas ladyportal.info

Mokslininkams pavyko išsiaiškinti, kaip pasireiškia ryšys  tarp organizmo reakcijos į meilės jausmą bei depresijos. Pasirodo, jog pirmieji meilės mėnesiai žmogų gali išgelbėti nuo depresijos.

Gydytojai nustatė, kad aistra yra smegenyse ir ji bando prisijungti potencialius partnerius. Ši emocija yra tokia galinga, jog sukelia netikėtą euforiją, kuri pasireiškia dopamino ir kitų “laimės” hormonų išsiskyrimu organizme. Visa tai veikia kaip stiprus narkotikas, o priklausomybė šiam natūraliam organizmo “cheminiam kokteiliui”  gali pasireikšti Donžuano sindromu (tai medicininė diagnozė moterų mylėtojams). Pasirodo Donžuanai aistra su vienu partneriu sugeba mėgautis nuo 3 iki 12 mėnesių. Po šio laikotarpio organizme pagaminamų aistros hormonų kiekis ima mažėti,  euforija pradeda blėsti, ima varginti  stresas. Tad siekiant išvengti nerimo bei depresijos, kai kurie žmonės vėl pradeda dairytis naujos “aukos”. 

Tiesa, medikai tai sieja visai ne su meile, o biologine žmogaus prigimtimi apsisaugoti nuo streso ir depresijos. Tad toks biologinis žmogaus mechanizmas gali paaiškinti ne tik donžuanų atsparumą depresijai, bet ir tai, kodėl einama į "kairę". 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras