Alternatyva seksui arba kaip tapti impotentu

 
3 komentarai
Vakar jūs dar turėjote jėgų ir galimybių, o šiandien viso to nesinori. Taigi, jūs jau teisingame kelyje ir visi seksualiniai poreikiai netrukus taps visiškai neįdomūs ir nereikalingi. Ir prieš jus sąrašas, kas galėtų pagreitinti visą šį procesą.

Skanus valgis

Tai dalykas, be kurio negali gyventi nei vienas save gerbiantis vyras: rinkitės tik jums patinkantį maistą, būtinai po dvi porcijas ir su pakartojimu – su gausėjančiomis porcijomis augs ir pasitenkinimas.

Pliusai: Po tokių pietų ir vakarienių akytės pačios užsimerkia, nes organizmas turi susidoroti su tokiu pasitenkinimu. Į moteris žiūrėti sunku, nes labiau norisi miego.

Minusai: Netrukus diržą pakeis petnešos, o ir kelnės nebeužsisegs ten, kur šiuo metu talija (jei vis dar tokia yra).

Televizorius

Puikus išradimas tiems, kas mėgaujasi pirmuoju punktu. Jokių erotinių filmų ar melodramų – jie tik koncentruoja jūsų dėmesį į nereikiamus objektus. Geriau žiūrėkite dokumentiką, naujienas, analitines programas – tai, kas gerina tulžies darbą, o ne didina testosterono lygį.

Pliusai: Nieko geresnio prieš miegą dar niekas nesugalvojo. Užsistatykite automatinį žadintuvą, pasirinkite monotonišką diktoriaus balsą ir... labanakt!

Minusai: Jūs tampate politizuotas ir nervingas, pradeda mąstyti apie politiką ir karjerą. Telefonu perjunginėjate televizorių, o distanciniu pulteliu skambinate.

Internetas

Tai tinkamas dalykas tiems, kas mano, kad televizorius yra atgyvena. Internete galima susitvarkyti taip, kaip tau patogiau. Tačiau vėl – jokios erotikos, tik politinės ir ekonominės naujienos. Rašykite elektroninius laiškus, daug skaitykite – ypač reklamines akcijas, nes jose daug visko rašo, tad kitiems reikalams neliks laiko.

Pliusai: Jūs žinosite, kas aplink vyksta – tiek gimtoje šalyje, tiek ir užsienyje. Į jus kreipsis draugai patarimo dėl įvairiausių menkniekių.

Minusai: Jūsų žinios vieną dieną išgąsdins jus pačius ir blaivas protas pareikalaus išeiti į gatvę. Mintys apie karjerą ar politiką taps įkyrios.

Skaitymas

Tai užsiėmimas tikriesiems konservatoriams. Atėjo laikas prisiminti mokyklos laikus ir privalomą literatūros programą. Jokių naujovių, tik klasika. Susiraskite namuose senų žurnalų, kai erotika dar buvo draudžiama.

Pliusai: Skaitymas treniruoja mintis, mintys gimdo idėjas, o idėjas galima įgyvendinti. Schema – geniali, ir jūs karštligiškai jos laikysitės.

Minusai: Skaitymas atsigulus – gadina akis, o sėdint – nepatogu.

Darbas

Pats laikas užsiimti tuo, ko jums visus tuos metus taip katastrofiškai trūko – pradėti tikrą darbą. Su tikrais užsivėlinimais, viršvalandžiais, nakvojimais kabinete ir galybę įdomių dokumentų bei raštų! Visa tai reikia perskaityti, apmąstyti, padaryti savo išvadas ir atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Pliusai: Pasirodo, karjera – tai taip paprasta.

Minusai: Sveikata vis primena apie save.

Medžioklė

Labai geras užsiėmimas ieškantiems progos pasiimti porą laisvų dienų nuo darbo. Būtinai su tikra vyriška kompanija. Ir jokių moterų!

Pliusai: Jūs kolektyvo narys ir tai yra gerai. Jei galite savo organizmą trombuoti alkoholiniais gėrimais, pasikelsite savo autoritetą.

Minusai: Būkite pasiruošę didelėms išlaidoms arba venkite šaudyti iš viso. Tiesa, iš ryto galite vonioje neaišku iš kur atsiradusį nudobtą žvėrį, su kuriuo nežinosite, ką reikia daryti.

Žvejyba

Labai geras būdas svajojančioms asmenybėms. Svarbiausiai čia – tyla ir bent viena plūdė, įstrigusi tarp meldų. Po pusvalandžio jūs taip susiliesite su gamta, kad niekas jūsų nepastebės.

Pliusai: Maisto poreikis išsisprendžia eigoje.

Minusai: Neaišku iš kur atsiradęs lietus gali jus ilgam paguldyti į lovą ir priversti geri bjaurius vaistus.

Kiti hobiai

Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir pomėgių, kartais jie gali būti ir susiję vieni su kitais. Svarbiausiai, su visa širdimi atsiduoti savo pomėgiams, užmirštant visą egzistuojantį pasaulį. Galima rinkti viską, ieškoti ekskliuzyvinių vienetų, atidaryti muziejų, dalyvauti ekspedicijose. Moterims visa tai ne tik kad neįdomu, bet ir nesuvokiama.

Pliusai: Jūsų žinios augs kaip ant mielių. Jūs žinosite viską. O surinktų eksponatų kiekis padarys jus išskirtiniu.

Minusai: Visko surinkti, deja, neįmanoma. Jūsų atkaklumas atbaidys ne tik moteris, nuo jūsų pabėgs ir vyrukai – nebus su kuo mainytis.

Sportas

Būdinga jaunesniems vyrams. Endorfinų – džiaugsmo hormonų – kiekis augs ir pasieks tokį patį lygi, kaip ir užsiimant seksu. Sportuokite tai, apie ką svajojote vaikystėje.

Pliusai: Tai gerina savijauta, organizmas jaunėja ir reikalauja vis daugiau sporto.

Minusai: Minusas tik vienas – po reguliarių užsiėmimų į jus pradeda spoksoti įvairaus tipo moterys, o jūs – į jas. Rezultatai jūsų nenudžiugins.

Užgėrimas

Pati kardinaliausia priemonė patiems stipriausiems vyrams. Reiktų pradėti geroje draugiškoje kompanijoje, su vaikystės draugais. Imkite kuo brangesnį alkoholį – taip sutaupysite pinigų ir laiko.

Pliusai: Vienintelis pliusas – moterys savaime iškrenta iš schemos.

Minusai: Nėra kelio atgal. Iš pradžių organizmas apsinuodija, o paskui pripranta – tada sergate jūs.

Išvados

Alternatyvos seksui yra, tačiau jų realizavimas praktikoje gali jus susargdinti arba nuvesti į politiką. Ir vien tik su impotencija jūs neapsieisite. Viskas jūsų rankose. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
...dar bilijards aliuks futbols-ir beveik visas tikrų moralinių vertybių sąrašas
Labai noreciau suzinoti kas rase sita straipsni.
didesniu kliedesiu skaites turbut nesu. totalus BULLSHIT
Naujas komentaras