Apie vyrų seksualinę sveikatą

 
3 komentarai
Rodos, apie savą kūną turėtumėme žinoti viską, tačiau atsiranda ir tokios detalės, apie kurias tiesiog nesusimąstome arba iš tiesų jų nežinome.

Taigi, faktai apie vyrų seksualinę sveikatą, o tiksliau – su peniu susijusios įdomybės:

  • Rūkymas gali sutrumpintį penį net centimetru. Gera erekcija priklauso nuo geros kraujotakos, o pastaroji rūkant suprastėja. Taigi, jeigu vyrų negąsdina mintys apie plaučių vėžį ir mirtį jauname amžiuje, jiems vertėtų susimąstyti bent apie galimus lytinio gyvenimo pasikeitimus.
  • Išsiplėtusios prostatos liaukos gali sukelti erekcijos disfunkciją ir akstyvą ejakuliaciją. Jeigu susiduriama su bent vienu iš šių atvejų bei to priežasties negalima paprastai paaiškinti – būtina kreiptis į medikus ir pasitikrinti prostatą. 
  • Galvos smegenys ejakuliacijos metu nereikalingos, nes visi „nurodymai“ ateina iš nugaros smegenų.
  • Dažniausiai pasitaikanti trauma yra penio plyšimas nuo energingos masturbacijos, tačiau kai kurie vyrai sako, kad rizikuoti vis tik verta.
  • Apipjaustytą varpą galima rekonstruoti. Iš pradžių paslanki oda, esanti aplink penio galą, su specialia pritaisyta juosta gali būti tempiama žemyn, o vėliau daktarai skiria įvairius plastikinius žiedus, dangtelius bei svorius. Tačiau šis procesas gali trukti metų metus. 
  • Vienas vyras iš 400 yra pakankamai lankstus, kad pats sau suteiktų oralinį malonumą.

Artūras Katinas
 
Komentarai (3)
sakai moters darbas -oralinis, gal dar su rankytėm padirbėt. o kokie vyro darbai - gal nuleisti spermos savo bobai į veida?
jau labai su tuo oraliniu malonumu užpjauta čia :D man irgi atrodo kad čia moters darbas :] ir kažin ar pats vaikinas norėtų tai padaryt :D
Vis dėlto mieliau kai oralinį malonumą suteikia mergina:)
Naujas komentaras