Ar gali būti seksas po Cezario pjūvio?

could-holding-hands-and-considering-having-sex-after-a-c-section.jpg
 
8 komentarai
Daugumai moterų seksualiniai santykiai po nėštumo – daugiau psichologinis nei fiziologinis klausimas. Po gimdymo, priklausomai nuo to, ar gimdėte pati, gydytojai rekomenduoja susilaikyti nuo sekso bent jau 6 savaites. Šis laikas reikalingas organizmo atsistatymui, juk nėštumas ir gimdymas – pačios didžiausios organizmo apkrovos per visą moters gyvenimą. O daugiausiai klausimų ir nerimo kalbant apie seksą kyla po Cezario pjūvio.

„Prieš du mėnesius man buvo atliktas Cezario pjūvis, šiuo metu pilvas yra su randais ir nėra patrauklus. Aš net įsivaizduoti negaliu, kad kada nors galėsiu nusirengti prieš vyrą. Ką jau kalbėti apie seksą! Kaip man atsikratyti minties, jog mano kūnas – atgrasus?“ Rasa, 28 metai.

Ir jaunos mamytės, ir negimdžiusios merginos turi tam tikrų fiziologinių trūkumų: celiulitas, probleminė oda, išretėję plaukai... Ir kas keičiasi? Jei ideali išvaizda būtų būtina sąlyga užsiimti seksu, žmonija jau seniai būtų išmirusi. O dabar pats metas pagalvoti apie privalumus, kuriais jūs pritraukiate vyro dėmesį ir sublizgate jo akyse. Šviežias randas priverčia moteris susikoncentruoti tik ties juo, tačiau vyrai daugiau dėmesio skiria visiškai kitiems dalykams.

Juk jis kažkada yra minėjęs, kad eina iš proto dėl jūsų plaukų? jūsų kojų? jūsų odos kvapo? nugaros linkio? Ir visa tai niekur nedingsta. Nes randas viso to žavesio neuždengia. Tad kodėl reikėtų vyrui sumažinti malonumą matyti tai, kas jam miela, atkreipiant dėmesį į tai, kas jus neramina? Susitaikykite su savo kūno nauja ypatybe – tai tas pats, kas išmokti vaikščioti, plaukioti ar pradėti bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Viskas priklauso nuo praktikos. Jei keletą kartą padarysite tai, kas jums yra labai keista, per keletą kartų tai taps visiškai normalu.

Jei vis tiek jums „bado“ akis tas mažytis randas papilvėje, pridenkite jį apatiniais, kurie pabrėš jūsų privalumus ir paslėps, ką jūs norite. Tarkim, peniuaras atskleidžiantis jūsų kojų grožį arba koketiškas korsetas, kuris pakelia jūsų putlutes krūtis, o gal išbandykite katės kostiumą... Juk taip ir nesiryžote to padaryti.

Po truputį mažinkite „maskuojančius“ drabužius ir pasirodykite prieš vyrą nuoga kitose situacijose, nesusijusiose su seksu. Jei jūs netyčia eidama iš dušo susidursite su vyru, jis tikrai nekreips dėmesio į jūsų randą. Taip žingsnis po žingsnio išmoksite pamiršti tai, kas iš tikrųjų nėra labai svarbu. Mėgaukitės meile ir atminkite, kad dėka to pjūvio į pasaulį atėjo kažkas labai svarbus jūsų gyvenime.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Protingi žmonės turi suprasti, kad po cezario pjūvio negalima mylėtis. Ir kai yra leliukas, daugiau jam priežiūros reikia skirti, o ne seksu užsiiminėti.
:)
Norėčiau pasteirauti, svajoju apie vaikelį, tačiau labai bijau gimdymo. Jau seniai esu nusprendusi, kad darysiuosi cezario pjūvį ir kuo toliau, tuo labiau įsitikinu tuo. Norėčiau paklausti, o po operacijos galėjote vaikščioti ar pakelti vaikelį? Ar ilgai kamavo skausmai?? Po kiek laiko galėjote užsiimti lytiniais santykiais?
Juokas ima pergyvena del mini CP rando - nu negaliu, zvengiu. Dziaukis, kad naturaliai negimdei, vagina butu ispalejusi, randuota, dar slapimo ar ismatu nelaikytum jei butu komplikuotas gimdymas. O, cia pergyventi del kazkokio rando - nu ir keisti kompleksai. Va, kas tau butu jei naturaliai gimdytum, tada nestradalintum del kazkokio mazo randelio:
Požymiai is komplikacijos

Tarpvietės plyšimai gali būti 4 laipsnių: Io (plyšta oda, poodis, makšties gleivinė), IIo (plyšimas gilesnis, tačiau išsaugomas išangės sfinkteris), IIIo (plyšta išngės sfinkteris), IVo (plyšta sfinkteriai, pažeidžiama tiesiosios žarnos gleivinė).

Gal būti lytinių lūpų, varputės, šlaplės plyšimas. Makšties ir gimdos kaklelio plyšimai gali būti paviršiniai ir gilūs.

Plyšus gimdymo takams ar tarpvietei, pasireiškia kraujavimas, vėliau plyšimo vietoje gali vystytis infekcija, hematoma. Pavojingiausi yra išangės raukų (sfinkterių) plyšimai. Jų neišgydžius, moteris vėliau gali nelaikyti išmatų.

Kitos vėlyvos negydyto plyšimo komplikacijos: dalinis šlapimo nelaikymas, skausmas lytinių santykių metu, fistulės.
Manau, kad santykiuose abi pusės turėtų primti savo antrąją pusę tokia kokia ji yra, jei žmogu myli, gerbi ir nutarėm į pasaulį paleisti gyvibę, kodėl turėtų būti šlykštu, tai kas taip artima?
vyrai tik dziaugtis turetu,kad zmonai cezari dare,juk islieka jos lyties organai nepakite,o juk gimdziusiom naturaliu budu,ten prasiplecia,iplysta ir jau nebuna kaip buve.
Nina, o po kiek laiko pradejai myletis? Kada nejautei diskomforto fizinio po gimdymo?
Tikrai neverta del to pergyventi, nes pati turiu toki randa ir jis tikrai netrukdenei is kart po operacijos nei dabar po keliu metu. Dabar juos labai graziai sutvarko ir lieka vos matoma juostele taip kad nebijokite merginos
Naujas komentaras