Daug susirašinėjantys paaugliai yra linkę į seksą, narkotikus ir alkoholį

 
4 komentarai
Tyrimu buvo atskleista, kad paaugliai, kurie išsiunčia daugiau kaip 120 SMS žinučių per dieną, turi didesnes galimybes įsitraukti į sekso, narkotikų ir alkoholio liūną.

Pernelyg didelis susirašinėjimas yra apibrėžtas nuo 120 išsiunčiamų žinučių per dieną ir yra siejamas su dažnesniais rūkymo, gėrimo, muštynių ir seksualinių santykių atvejais.

Atlikę tyrimą, mokslininkai iš Case Western Reserve universiteto medicinos mokyklos Klivlende nustatė, kad, palyginus su retai rašančiais, 40 proc. daugiau SMS žinutes propaguojančių paauglių buvo bandę cigaretes, o 94 proc. dažniau buvo įsivėlę į muštynes.

Nors tyrėjai sako nesiekiantys pabrėžti, kad dažnas susirašinėjimas SMS žinutėmis lemia ankstyvus lytinius santykius, alkoholio ar narkotikų vartojimą, tačiau apibendrindamas tyrimą, jo vadovas dr. Scottas Frankas sakė, kad didžiulis paauglių skaičius yra labai jautrūs bendraamžių spaudimui ir dažnai turi liberalius ar mažai vaikų veikla besidominčius tėvus.

Vis dėlto, tyrimas parodė, kad tie, kurie per dieną parašo bent 120 žinučių, yra beveik 3,5 karto dažniau linkę užsiiminėti seksu nei mažiau susirašinėjantys bendraamžiai.

„Jei tėvai kontroliuoja savo vaikų susirašinėjimus telefonu ir internetu, jie tikriausiai kontroliuoja ir kitas jų veiklas“, - teigė dr. S. Frankas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Kas daugiausiai susirasineja? Jaunimas. Kada jaunimas nebuvo hyprseksualus?
Tegyvuoja liberalizmas plius minimali alga - tautinis orgazmas!
tai atsibust laikas
Bet gi tai košmaras!
Naujas komentaras