Dažnas seksas - geresnio rytojaus garantija?

 
8 komentarai
Neurasteniškiems žmonėms dažnai būna sunku susikurti tvirtus santykius. Tačiau naujausi tyrimai atskleidžia, jog dažnas seksas sukuria pasitenkinimą santuoka, prilygstantį tam, kurį jaučia visiškai sveiki žmonės.

Neurotizmas – tai polinkis nuolat išgyventi neigiamas emocijas. Tokie žmonės lengvai suirzta, nuliūsta, jiems būdinga nuotaikų kaita, neramumas, dažnas susirūpinimas.

Žmonės, pasižymintys neurasteniškumu, yra mažiau patenkinti romantika, draugyste, jie dažniau išsiskiria.

„Neurotizmas su nepavykusia santuoka siejamas labiau, nei bet kuris kitas įmanomas faktorius“,- teigia tyrėjai.

Kaip bebūtų, rodos, seksas padaro žmones laimingesniais. Teigiama, jog intymumas pagerina nuotaiką net dar vienai dienai į priekį.

Bandydami išsiaiškinti, ar seksualinis aktyvumas panaikina neigiamas neurotizmo pasekmes santuokai, tyrėjai keturis metus stebėjo 72 susituokusias poras. Abu partneriai privačiai kas šešis mėnesius atsakinėjo į klausimus apie vedybinę laimę, pasitenkinimą.

Porų teigimu, pirmaisiais santuokos metais jie mylėjosi maždaug kartą per savaitę, ketvirtaisiais – tris kartus per mėnesį.

Tyrėjai pasitenkinimą santykiais įvardijo tada, kai žmogus teigė „turįs gerą santuoką“ arba, jog „partneris padaro mane laimingu“. Taigi, pasitenkinimas nebuvo siejamas su seksualinio gyvenimo dažnumu.

Tyrimo metu mokslininkai pastebėjo išimtį – neurasteniškiems žmonėms pasitenkinimas santuoka buvo didesnis tada, kai džiaugėsi dažnesniu seksualiniu gyvenimu.

Taigi, seksualinio aktyvumo efektas buvo pakankamas, kad galėtų panaikinti vadinamąjį neurasteniškų žmonių „laimės deficitą“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
O man atrodo , kad cia atvirksciai yra, jei santykiai seimoje geri, tada ir sekso daugiau. Ne del sekso tie santykiai gereja, cia tik santykiu israiska ir labai gaila jeigu tai vienintele israiska. O laimingas aisku jautiesi, kada kazkas taves laukia. Nu ir apie daznuma.. Iki 30 metu- min. 5X per savaite, iki 40 metu- min. 3X , priklausomai koks darbas pas zmones ir sveikatos busena. O iki 20 metu tai isviso.... min. 16X per savaite.
dažnas seksas hmmmmmmm......... jau įsivaizduoju kiek reiktų pinigų sukišti apsisaugojimo priemonėms, ir dar savo antrą pusę pamaloniniti kiekvieną dieną, o gal kas antrą?
seksas padaro žmones laimingesniais faktas kaip blynas :)
Be abejo, jei tik tam randi tinkamą partnerę, -į, o kitaip velnias gaunasi - lengvai gali pražūti.
gal???
Kiekviena diena myletis tai malonumas, kuris tesiasi ir kita diena :}
as uz reguliaru seksa ir jautria drauge.
faktas!
Naujas komentaras