Dažnas seksas užtikrina vyrui ilgą gyvenimą

 
8 komentarai
Aktyvus seksualinis gyvenimas – raktas į ilgą gyvenimą vyrui, tačiau tik tada, jei šis yra ištikimas savo partnerei, - rodo naujausi tyrimai.

Medicininius tyrimus atlikę mokslininkai teigia, jog sveikas bei aktyvus intymus gyvenimas vyrams reiškia mažesnę širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

„Tyrime pastebėjome akivaizdžią tendenciją – vyrai, galėję pasigirti aktyviu seksualiniu gyvenimu ir buvę ištikimi mylimosioms daug rečiau sirgo širdies ligomis bei jų gyvenimo trukmė buvo ilgesnė.“,- pasakoja tyrimo koordinatorius.

Tai gana paprastai paaiškinama: padidėjęs seksualinis aktyvumas reiškia didesnę testosterono gamybą, o tai lemia mažesnę depresijos tikimybę bei geresnę širdies ir kraujagyslių veiklą, greitesnę medžiagų apykaitą.

Nesąžiningų partnerei vyrų sveikata, ypač širdies bei kraujotakos sistema, buvo prastesnė. Taip yra dėl neištikimybės patiriamo papildomo streso.

Tyrėjų teigimu, padidėjusi testosterono gamyba vyrams naudinga ir tuo, jog tai sudegina cukraus perteklių ir sumažina širdies smūgio riziką.

„Vyrai, sergantys debetu, gali pajusti ypatingą aktyvaus seksualinio gyvenimo naudą. Tai taip pat padeda išvengti prostatos sutrikimų.“,- pasakojo tyrime dalyvavusi gydytoja.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Tikiuosi
tas tiesa
sako - žmona nesupranta,tai gal tu nesupranti
Nesąžiningų partnerei vyrų sveikata, ypač širdies bei kraujotakos sistema, buvo prastesnė. Taip yra dėl neištikimybės patiriamo papildomo streso. Juokdariai, tai juk ne stresas o papildomas adrenalinas kuris veza
„Vyrai, sergantys debetu.." :DDD Diabetu gal??? :DDD
Juozukas - tai gal žmona kaip tik nori, kad greičiau numirtum... xD
vadinas ilgai gyvensiu :D
sutinku, tik kazkodel pas mane zmona to nesupranta.
Naujas komentaras