Dažniausios moterų seksualinės traumos

shutterstock_177600635-1.jpg
 
2 komentarai
Seksualinės traumos gali išlikti ne tik ant kūno, bet ir prisiminimuose. O juk nesinorėtų susieti tokius dalykus kaip seksas ir trauma... Todėl svarbiausiai žinoti, kas gali atsitikti ir ką tokiu atveju daryti. Be to, galima šiek tiek nurimti: moteriškų traumų sekso metu būna gerokai mažiau nei vyriškų – čia jau anatomijai galima sakyti ačiū. O ir sveiką protą moterys išlaiko ilgiau nei vyrai. Ir vis dėl to, papildomų žinių apie moteriškas traumas sekso metu nebus per daug.

Pati sunkiausia moters seksualinė trauma – vaginos trūkimas.

Šio didelio nemalonumo kaltininkai gali būti du faktoriai: per didelis vyro penis ir nemokėjimas išsirinkti tinkamos pozos, esant tokiam dideliam vyriškam pasididžiavimui.

Viena iš abiejų partnerių mėgstamiausių pozų – moters kojos užmestos ant vyro pečių ir labai stiprus sekso pomėgis, kai jis yra pernelyg aistringas, nesuvaldomas, netgi agresyvus – būtent tai gali ir sudraskyti vaginos sieneles ar suėjimą.

Kaip suprasti, kad sekso pasekmė – seksualinė trauma? Šiuo atveju jūs tikrai neapsiriksite: skaudės, labai skaudės. Be to, neišvengsite kraujo.

Ką daryti? Kiek galima greičiau kreiptis į gydytojus. Esant dideliam kraujo nuotėkiui – kviesti Greitąją pagalbą. Jei žaizda matoma, galima ją pridengti steriliu raiščiu, o ant viršaus uždėti ledo.

Jei pažeisti vidiniai audiniai, nereikėtų bandyti sustabdyti kraują tampono pagalba – jis neturės įtakos kraujavimui, tik sudarys laikiną iliuziją, kad viskas yra gerai. Taip tik prarasite laiko.

Seksas paplūdimyje arba po eglute – grėsmė gleivinei

Patinka ekstremalus, spontaniškas seksas užsienio kurortuose ant smėlio arba po kalėdine egle? Tuomet būkite pasiruošę, kad švelni lytinių organų gleivinė gali lengvai nusitrinti. Arba susibraižyti.

Beje, sudirgimai, įbrėžimai, nutrynimai gali atsitikti ir visai banaliomis sąlygomis. Tarkim, per daug aktyvūs, tačiau nemokšiški partnerio veiksmai, jo mačo įvaizdis arba natūralaus moters drėgnumo nebuvimas.

Ką daryti? Leisti pailsėti, o gleivinę po mūšio lauko gelbėti pačiai savarankiškai. Jokiais būdais nenaudokite brilianto žalumos arba jodo – jie čia nepagelbės, o pakenks, t.y. tik dar labiau išdegins ir taip pažeistą jautrią vietą.

Per didelė klitorio stimuliacija

Nepaisant to, kad klitoris dažnai sutapatinamas su vyrišku peniu, tačiau kalbant apie seksualines traumas, jo padėtis yra dėkingesnė: anatomiškai jį nėra taip lengva pasiekti ir „sugadinti“. Tačiau nuo nutrynimo ir mikro įbrėžimų jis nėra apsaugotas. Ši seksualinė trauma apie save praneš šlapinantis.

Ką daryti? Jei nėra kraujavimo, nėra ko nerimauti. Jei seksas buvo pernelyg audringas ir partneris nepaskaičiavo savo jėgų glamonių metu, o to pasekoje pasirodė kraujas – kuo greičiau kreipkitės į gydytoją! Klitoris yra nervinių galūnių gumulėlis ir nesaugoti jo sveikatos – tai pakenkti sau.

„Apdovanojimas“ už judrumą

Jei vyro penis yra pakankamai didelis ir dar jam patinka spontaniškos improvizacijos, tai gali iššaukti moteriai labai rimtus nemalonumus.

Jei lytinio akto metu vyras staiga keičia kūno padėtį (o jo penio dydis tokio pat didumo, kaip ir jo pasididžiavimas), moteris gali patirti raumenų ir raiščių, kurie prilaiko gimdą, traumą. Gimda gali pasislinkti į šoną, o toks gimdos išlinkimas gali būti neišnešioto nėštumo ar nevaisingumo priežastimi.

Ką daryti? Kreiptis nedelsiant į ginekologą.

Krūtinės traumos

Dažniausiai dėl tokių problemų kreipiasi tie, kam patinka agresyvus seksas. Jei jūs esate žmonės, kuriems skausmas ir pasitenkinimas susilieja į vieną visumą, šalia kitų organų saugokite ir moters krūtis! Moters speneliai nėra taip pažeidžiami, o štai su pačia krūtimi reiktų elgtis atsargiau, jei nenorite turėti reikalų onkologijos klinikose.

Ką daryti? Nukentėjusius spenelius galima tepti specialiu kremu, kurie skatina gijimą. Krūtis, „išpuoštas“ hematomomis ir mėlynėmis, būtina parodyti mamologui. Gali būti, kad reikės ir rimtesnio tyrimo. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Turbūt turima omeny, kad prnis yra tikrai toks didelis, kaip ir jis pats galvoja :)))) Nes žinai, gali įsivaizduoti, kad turi pasididžiavimą, bet iš tikrųjų tik turi tik mažiuką pimpaliuką :)))
"o jo penio dydis tokio pat didumo, kaip ir jo pasididžiavimas" - paaiškinkit, nesuprantu...
Naujas komentaras