Dešrelės – uždelsto veikimo antiafrodiziakai

 
Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino, kad vyrams, kurie dažnai valgo dešreles, gali atsirasti problemų seksualiniame gyvenime.

Tyrėjai įspėja, kad šie mėsos gaminiai neigiamai veikia ir moterų seksualinę sveikatą.

Dešreles jau spėta pavadinti uždelsto veikimo antiafrodiziakais.  Tyrėjai atrado, kad dešrelėse dažnai esama visokių konservantų ar priedų, kenksmingų sveikatai ir dėl to stipriosios lyties atstovai patiria seksualinio pobūdžio negalavimų. Anot mokslininkų, labiausiai kenkia natrio nitritas ir nitratas, o taip pat ir kai kurios kitos druskingos medžiagos, naudojamos dešrelių, kiaulienos ir jautienos gamyboje. 
Šios medžiagos tiesiogiai susijusios su vulkanizacijos procesu, todėl po to gali prasidėti cheminė reakcija su skrandžio rūgštimis.

Be to, remiantis tyrimo duomenimis, vyrai, nuolat vartojantys tokius produktus, rizikuoja susirgti prostatos  vėžiu 30 proc. Mokslininkai atliko 300 tūkst., sutikusių dalyvauti tyrime,  50-71 metų savanorių apklausą, paprašę jų užpildyti specialias anketas, kuriose buvo nurodyti maisto produktai, perdirbti iš mėsos. Eksperimentas tęsėsi 8 metus.

Praėjus šiam terminui, 854 tyrimo dalyviams buvo diagnozuotas  prostatos vėžys. Paaiškėjo, kad jų racioną sudarė maksimalus nitritų ir nitratų kiekis. Be to, vyrai jautė sunkumų ir skausmus šlapinantis bei intymių santykių metu. 

Todėl specialistai  siūlo nuolat valgyti patiekalus iš natūralios jautienos išpjovos, tuomet sumažėja  tikimybė  atsirasti vėžinių ląstelių lytiniuose organuose ir išsaugoma  potencija.
Tačiau mokslininkai pataria ir moterims vengti pusfabrikačių iš mėsos, nes, ypač vyresniame amžiuje, taip pat gali atsirasti ne tik skausmingų pojūčių intymaus kontakto metu, bet ir išsivystyti ligos. 

 
Komentarai
Naujas komentaras