Faktai apie spermą ir nėštumą

 
17 komentarai
Sperma yra pilkšva, klampi, drumsta, specifinio kvapo, silpnai šarminga. Praėjus 15-30 minučių po išsiveržimo suskystėja.

Jos kiekis būna 1-10 ml, vidutiniškai apie 3-4 ml. Kiekis iš dalies priklauso nuo sėklos išsiveržimų dažnumo, todėl po ilgo lytinio susilaikymo spermos išsiveržia daugiau nei po kelių dienų.

Sperma nėra nuodinga, todėl oralinio sekso metu moteris gali ją praryti. Kai kurioms moterims jos skonis labai patinka, nors kitos nuo jos susilaiko. Spermos skonis yra įvairus.

Paprastai, jeigu vyras ilgą laiką nepatyrė ejakuliacijos, tuomet jos skonis yra aitresnis nei reguliaraus sekso laikotarpiu.

Į skrandį patekusi sperma negali sukelti nėštumo.

Sperma – geriausias „vaistas“ nėščiosioms

Šiuo klausimu seniai diskutuoja daugelio šalių seksologai, tačiau visai neseniai Kalifornijos (JAV) Medicinos universiteto mokslininkai, atlikę tyrimą, paskelbė „verdiktą“, - rašoma „Journal of Sexual medicine.“

Sperma veikia kaip natūrali antidepresinė priemonė

Mokslininkai pažymi, kad būsimos motinos, norėdamos, jog nėštumas praeitų lengvai ir be jokių problemų, turėtų nėštumo metu gana dažnai santykiauti, suleidžiant spermą į vidų.

Po metus trukusio tyrimo paaiškėjo, kad nėščiųjų seksas – vienu metu ir malonumas, ir nauda. Vienintelė sąlyga, kad po lytinio akto sperma liktų moters organizme.

Be to, ši vyrų genetinė medžiaga padeda normalizuoti nėščios moters hormoninį balansą, taip pat ji veikia kaip natūrali antidepresinė priemonė prie priešgimdybinę depresiją, dėl kurios kenčia daug moterų, esančios tokioje padėtyje.

Oralinis seksas garantuotai nepakenks vaisiui

Šio tyrimo autorius ir vadovas, žinomas seksologas Albertas Kinsis sakė: „Mes išaiškinome, kad vyrų spermoje yra ypatingi cheminiai junginiai, kurie suteikia moterims malonumą, nepriklausomai nuo to, koks buvo seksas. Kitaip tariant, vyriškiui nereikia specialiai stengtis, kad galėtų patenknti savo nėščiąją partnerę. Viso labo reikia, kad sperma liktų jos viduje.“

„Tačiau geriausiai tam reikalui tiktų oralinis seksas, kuris garantuotai nepakenktų vaisiui, ypač paskutiniais nėštumo mėnesiais. Tokiu būdu sperma tampa savotišku homeopatiniu preparatu“, – pridūrė mokslininkas.

 
Komentarai (17)
matyt nesi jos mates/maciusi, kai p[amatysi palauk 15 min ior palygink konsistencija
julija tik ciulp ir ryk sperma ir vargo nematysi nedepresuosi ir isteriju nebebus
mhjk
Pritariu nestukei ;)
o ssssssss, kai surasi mylima zmogu ir tu mylesiesi, o ne krusiesi, taip kad sekmes :)))))
sssssss nepamirsk kad nestumas ne liga, o seksas ne koks darbas nuo kurio noretus pailseti. juo reikia megautis kasdien :)
žodžiu sėkmės sekse nemalalietkos
matos malalietka esi gryba pjauni nusisneki...
"Praėjus 15-30 minučių po išsiveržimo suskystėja. " suskysteja? kai nuleidi ir palauki 15-30 min? tai gal kaip tik antraip, sutirsteja? jau jeigu verciat straipsnius is kitu tinklapiu tai gal pasiziurekit kad tokiu vertimo nesamoniu nebutu?
tasd pats dalykas, niekuo nesiskiria
Mieloji "sssssssssssss" mes mylimės, o ne krušamės... :) Kiekvienam savo, mums mylėtis, jums kruštis.... Sėkmės :)
nu tai ir kruškitės
pritariu bbb :) nestumas nekliutis gyventi pilnaverti gyvenima.
tai pabandyk gal pats apneštėti, tai įdomu ar norėsis mylėtis, kai pykina ir t.t.
skiriu "ssssssssssssssss" komentatorei. As is viso nesuprantu kodel moteris turi ilsetis nuo sekso... Jeigu jums seksas neteikia pasitenkinimo, tada ieskokit problemos savyje ir savo partneryje... O patenkinta moteris yra sveikesne ir laimingesne, neigu nepatenkinta, nepriklausomai nuo to ar ji nescia ar ne :) Nescia ir laiminga dvibuba nauda ir paciai moteriai ir jos partneriui :)
siais faktais tikiu,o Julijai pasiulyciau,jei nepatinka,neskaityk ir netausk savo nesamoniu rusiskai.Jau senai zinoma,kad sperma tai vaistai moteriai nuo daugelio susirgimu!!!
nesąmonė, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Ir išvis jei moteri nėščia tai kodėl turėtų mylėtis? tai gal leiskit pailsėti nuo to, a? Egoistai jūs
OK, įdomiai skamba :D
Naujas komentaras