Feng Shui: miegas ir sapnai

things-to-do-in-lucid-dream.jpg
 
Feng Shui – tai ne tik harmoningos aplinkos žmogui mokslas. Feng Shui, tai mokslas, kuris apima visus individo gyvenimo aspektus. Tai susiję su psichologija, geofizika, architektūra, kosmologija bei astrologija.

Feng Shui mums gali padėti aiškinantis sapnų reikšmes bei tikrai patars pilnaverčio miego klausimais.

Galų gale geras miegas ir poilsis yra svarbi kokybiško gyvenimo dalis. Juk žmonės pramiega trečdalį savo gyvenimo, o dažnas net nepagalvoja, kad blogas miegas, įvairios sveikatos problemos gali būti susijusios su netinkamu energijos sukūrimu savo namuose, savo miegamajame.
 

Mantros sukūrimas miegamajame

- Nestatykite lovos viduryje kambario. Lova turi būti šalia sienos. Tai užtikrins apsaugą.

- Nestatykite lovos tarp lango ir durų. Tai neleis skleistis ramybės energijai, nes ši tiesiog nuolat judės pro jūsų zoną.

- Nerekomenduojama miegamajame kabinti paveikslų.

- Miegamajame nelaikykite elektros prietaisų, kompiuterio ar televizoriaus, o taip pat nemiegokite šalia elektros lizdų. Jeigu kambaryje yra televizorius, geriau jį statykite į uždaromą spintelę.

- Akvariumas ir su vandeniu susiję simboliai miegamajame taip pat nepageidaujami. Vanduo ne tik užgesiną ugnį (aistrą), tačiau ir neleidžia ateiti ramybei bei poilsiui. Vandens energija – tekanti. Miegamajame kur kas tinkamesnė medžio energija.

- Jeigu norite susilaukti vaikų, miegamajame puikiai tiks daiktai susiję su vaisingumu. Galite mėgautis romantika žvakių šviesoje, o kiaušinio formos žvakutė puikiai tik. Taip pat tinkamas daiktas miegamajame - medinis ratas. Ratas simbolizuoja nuolatinį ciklą, tęstinumą, o taip pat ištykimybę ir dvasinį ryšį. Tačiau  labai svarbu išlaikyti harmoniją ir bet kokia patalpa, kambarys neturi būti perkrautas daiktais.
 

Lovos padėtis

Be abejo, visi šie dalykai gali turėti įtakos Jūsų miego kokybei. Todėl jeigu blogai išsimiegate vertėtų pagalvoti apie baldų perstatymą ar apie  kai kurių daiktų atsisakymą. Taip pat vertėtų žinoti, kad labai svarbi yra vieta lovai. Pagal Feng Shui lovos negalima statyti kambario viduryje ar visiškai pristumti prie sienos, ar  statyti jos tarp durų ir lango. Miegamasis ramybės ir privatumo zona, tad pašalinės energijos srautas miegamajame visai nepageidautinas.

Jeigu jums būna sunku užmigti, pabandykite miegoti taip, kad galva būtų nukreipta į vakarų pusę.

Svarbiausia, kad nebijotumėte eksperimentuoti ir pasikliautumėte savo intuicija. Jei jaučiate, kad tam tikra lovos padėtis ar kai kurie baldai, prietaisai blogai veikia jus, pabandykite ką nors pakeisti ir nepamirškite stebėti ar tam tikri pokyčiai daro kokią nors įtaką.
 

Asmeninė kryptis ir miegas

Be visų ankščiau minėtų taisyklių, labai svarbu žinoti ar miegate palankia sau kryptimi. Tačiau griežtai šių taisyklių laikytis nereikia jeigu esate susituokęs, o sutuoktinis priklauso kitai grupei. Jeigu jūsų ir jūsų partnerio kryptys nesutaps gali būti sunku patekti į lovą. Šiuo atveju svarbu žinoti, kad jūsų poros kryptis miegant turi būtų palanki vyrui. Kitas labai svarbus dalykas tas, kokia energija vyrauja Jūsų miegamajame.
 

Sapnai ir Feng Shui

Sapnai- tai, kas vyksta mūsų pasąmonėje, kai smegenys atsijungusios. Paprastai į sapnavimo būseną žmogus pasineria 90 minučių po užmigimo, o sapnas tęsiasi nuo 5 iki 15 minučių. Per naktį galima susapnuoti 4 -6 sapnus, bet mes prisimename tai kas svarbu ir kas gali mums padėti gyvenime.

Jei susapnavote košmarą – saugokitės apgaulės. Tačiau nemaža dalis žmonių savo sapnų neatsimena. Taip yra todėl, kad sapnas yra trumpas, o taip pat ir dėl to, jog žmogus nori pamiršti blogus įvykius, kurie ištinka juos miegant.

Sapne žmogus labai aiškiai gali matyti savo ateitį arba tam tikrus simbolius. Todėl labai svarbu išmokti skaityti visatos energijos mums siunčiamus signalus. Tikrai nereikia numoti ranka į dažnai besikartojančius ar tam tikra simbolika persismelkusius sapnus. Per sapnus žmogus gauna galimybę siekti fizinės ir dvasinės pusiausvyros. Tad sapnai, geriau nei kas kitas, gali padėti pažvelgti į tai,  ką negerai darome šiame gyvenime,o tokių sapnų nepaisymas gali būti nesėkmių ir sveikatos problemų priežastimi.

Sako turtingi žmonės nemiega, nes bijo prarasti savo pinigus ir energiją. Neturtingi svajoja, nes tiki, kad svajonės atneš jiems sėkmę. Ir visa tai nėra iš piršto laužti pramanai. Juk Fen Shui principais yra vadovaujamasi nuo neatmenamų laikų. Tad pabandykite ir Jūs pasikliauti visatos energijos galia, o tada ir pamatysite kaip visa tai veikia.

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras