Geresniam sekso apetitui: žaislai ir priemonės vyrams

sex_toy_image.jpg
 
Šiandien nemaža dalis vyrų kenčia nuo pačių įvairiausių seksualinių problemų. Tai apima lytinio potraukio sumažėjimą, erekcijos sutrikimus ir net impotenciją. Žinoma, kiekvienas atvejis yra labai individualus ir vyrui derėtų apsvarstyti vizitą pas gydytoją, tačiau svarbiausia – nepulti į paniką. Net ir sergant rimtomis ligomis pasveikstama, o esant seksualiniams sutrikimams dažnai gali padėti ir ,atrodo, niekuo neypatingi žaisliukai bei pats nusiteikimas.

Varpos žiedai –  tvirtesnei ir ilgesnei erekcijai

Šis sekso žaisliukas bene populiariausias tarp vyrų, o taip pat juos dievina ir moterys. Pagrindinis varpos žiedo veikimo principas – leisti į varpą priplūsti kraujui, kas užtikrina jos stangrumą, tvirtumą, o lytiniai santytkiai trunka ilgiau. 

Varpos žiedų būną pačių įvairiausių medžiagų (silikoniniai, metaliniai, geliniai ar kt.). Jei dar neturite varpos žiedo, tačiau norite įsigyti vertėtų rinktis universalesnės medžiagos ir lengvai užmaunamą žiedą. Puikiai tiks tamprūs silikono ar natūralios medžiagos žiedai.

Taip pat ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į varpos žiedo atliekamą funkciją ir įvardinti sau, kokiu tikslu Jums reikalingas žiedas. Jeigu siekiate kuo ilgiau išlaikyti stangrią varpą rekomenduojama rinktis penio užveržėjus, o jei norite dar daugiau malonumo savo partnerei, vertėtų pagalvoti ir apie patobulintą variantą. Pavyzdžiui, užveržejus su kaiščiu, klitorio stimuliatoriumi ar vibro žiedą.

Nerimas dėl dydžio

Keista, tačiau nemaža dalis vyrų nerimauja dėl savo varpos dydžio. Tačiau mokslininkai tokį nerimą daugiau sieja su psichologinėmis problemomis ir žemu savęs vertinimu. Vienas amerikiečių mokslinis tyrimas atskleidė kiek objektyviai vyrai vertina savo penio dydį. Paaiškėjo, jog daugiau kaip 80 procentų tyrime dalyvavusių vyrų turi normalų (vidutinį) penį, tačiau yra linkę kukliai vertinti savo išvaizdą, figūrą, veido bruožus, o taip pat ir savo pasididžiavimą. Žinoma, jokie tyrimų rezultatai nerimaujančiam vyrui savivertės nepridės. Juk jokia nuodėmė norėti savo vertę pakelti didesniu peniu. Ir tai padaryti tikrai įmanoma su varpos pompos pagalba.

Penio pompos pagrindinis principas – vakuminis masažas. Kiekvienas pompos paspaudimas turėtų būti atliktas kas 20 – 30 sekundžių, leidžiant varpai po truputį prisipildyti kraujo. Pasiektas  rezultatas – gerokai didesnė varpa erekcijos metu.

Šias pompas neretai skiria gydytojai siekiant pašalinti dubens kraujotakos ir erekcijos sutrikimus. Prieš perkant varpos pompą rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Lytiniam potraukiui padidinti

Lytinis potraukis vienas iš svarbiausių rūšies išlikimo veiksnių tiek žmogaus, tiek gyvūnų pasaulyje. Tad jei atsiranda seksualinių sutrikimų susijusių su potraukio sumažėjimu, svarbu spręsti šią problemą. Juk būtent nuo jo priklauso kiekvieno individo seksualinis apetitas. Natūralu, kad nejaučiant alkio, mes badaujame, o nesant norui mylėtis – nėra poreikio ir seksui. Tačiau seksualinis aktyvumas tikrai ne ką mažiau svarbus už pilnavertę mitybą. Jei norite padidinti lytinį potraukį, išbandykite afrodiziakus ir feromonus. Tai vieni stipriausių seksualinių dirgiklių.

Taip pat siekiant didesnio lytinio aktyvumo galima išmėginti ir natūralius maisto papildus. Braziliškas vijoklis – Guarana turi stiprių stimuliacinių savybių . Moksliškai įrodyta, kad šis augalas padeda pasiekti energijos antplūdį, mažina mieguistumą, suaktyvina smegenų veiklą ir padeda išlaikyti didesnę ištvermę. Guaraną galima vartoti kaip geriamus maisto papildus ar lašiukus.

Taigi, įvairūs sekso žaisliukai ir kitos priemonės gali ne tik atnešti daugiau intrigų į kiekvienos poros miegamąjį, tačiau pagelbės ir esant įvairiems sutrikimams. Svarbiausia, kad žinodami savo intymius negalavimus, nenumotumėte į juos ranka, o bandytumėte ieškoti išeičių. Net ir tuo atveju, jeigu negelbėja klasikiniai stimuliantai ir sekso žaisliukai, tikrai neverta pasiduoti – yra puikių specialistų, kurie visada  pasiruošę padėti net esant pačiai opiausiai problemai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras