Geriausias afrodiziakas. Kas jis?

 
Kokių tik priemonių nesigriebia žmonės, kad pagerintų seksualinio gyvenimo kokybę. Valgo įvairiausias daržoves, vaisius, maisto produktus, keliančius libido ir lytinį susijaudinimą. Kiti pasirenka netradicines priemones- tabletes, feromoninius kvepalus ar lašiukus, didinančius ištvermę lovoje ir skatinančius lytinį potraukį priešingai ar net tai pačiai lyčiai.

Tačiau juokas - iš visų geriausias afrodiziakas. Juokas, šypsena, gera nuotaika teigimai veikia visą mūsų kūną ir smegenų sistemą. Jo dėka jaučiamės sveikesni, be didelio vargo išsprendžiame kilusias problemas ar iššūkius, pageriname sekso kokybę ir patiriame intensyvesnį orgazmą. Orgazmo kaip ir juoko metu smegenys pasipildo laimės hormonais, dėl kurių į visas gyvenimiškas situacijas žvelgiame pozityviai, būname draugiški ir gerai nusiteikę.

Juokas tai pat veikia tam tikras smegenų sritis, kurios atsakingos už nesveiko, kenksmingo maisto poreikį. Išgyvenamos emocijos ir maisto pasirinkimas itin susiję tarpusavyje. Kai jaučiamės pavargę, nuliūdę ar nusiminę, į rankas griebiame šokoladą ir kitus saldėsius. Jie suteikia paguodą ir nors trumpam leidžia pamiršti visas negandas.

Juokas taip pat geriausia priemonė, stabdanti senėjimo procesą. Pagerėja veido srities kraujotaka, todėl pakeliamas oda tampa elastingesnė, lėiau sensta. Kuo mažiau streso patiriate, tuo gaivesnė jūsų oda ir tuo mažiau raukšlių turite.

Nešiokis juoką su savimi visur kur beeitum.” Hugh Sidey.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras