Gydytojai penį padidinti gali iki 3,2 karto!

 
5 komentarai
Pradėsime nuo to, kas neduoda ramybės daugumai vyrų. Vidutinis penio dydis. Taigi, tegul niekas per daug nenuliūsta ir neapsidžiaugia: baltojo vyro lyties organas vidutiniškai 15,7 cm ilgio, o jo apimtis – 9,4 cm. Šiuos skaičius pateikė Tarptautinis žmogaus anatomijos institutas (JAV). Specialistai pastebėjo, kad šio organo ilgis neturi reikšmės moteriai. Svarbiausiai – technika, bet ne dydis. O gal, netgi ne technika, bet kantrybė, švelnumas ir meilė...

O dabar apie rekordus. Daktaras D. Rubenas savo knygoje „Viskas, ką jūs norėtumėte sužinoti apie seksą“ (1969 m.) tvirtino, kad pats didžiausias penis erekcijos metu gali pasiekti 35,5 cm. Tačiau jis nepateikė dokumentų, patvirtinančių šį faktą. O štai Robertas L. Dikinsonas pateikė dokumentus ir fotografijas, patvirtinančias penį rekordininką – erekcijos metu jis pasiekdavo 34 cm, o apimtis buvo 15,6 cm. Daktaro kolega A. Kinsi patvirtino, kad jo kliento organas siekia 30 cm.

O dabar apie istoriją. 1795 m. vokiečių antropologas Joganas F. Bliumenbachas pareiškė, kad pačius stambiausius penius turi juodaodžiai. Maždaug po 70-80 metų tokią hipotezę pateikė ir prancūzų rašytojas Lui Žakolje. Šis rašytojas savo gyvenimo 30 metų paskyrė matuodamas rekordiškai ilgus penius. Jo nuomone, nei vienas vyriškas organas negali lygiuotis su afrikiečių juodaodžių organais.

Dar ir dabar gyva nuomonė, kad baltųjų vyrų organai mažesni nei juodaodžių. Ką apie tai kalba specialistai? Jie lieja balzamą ant vyrų širdžių. Pagal daktarą Kinį, tamsiaodžio vyro penis vidutiniškai siekia 15,7 cm, o apimtis – 9,65 cm. Baltųjų vyiško pasididžiavimo dydžiai yra šie: 16 ir 9,4 cm. Tiesa, ramybės būsenoje juodaodžių organas yra ilgesnis beveik 0,9 mm. Stebėjimuose dalyvavo 5 tūkstančiai žmonių. Beveik tiek pat baltųjų ir tiek pat juodaodžių. Todėl galima ramiai pasitikėti šiais skaičiais. Tačiau mokslininkai yra užregistravę ir kitokių rekordų. Medicinos literatūroje galima rasti pavyzdžių, užfiksuotų dokumentiškai, kai penis siekdavo vos 2,5 cm erekcijos būsenoje. Vieno iš tokių „nesusipratimų“ savininkas pasididino savo organą operacijos dėka – po operacijos jo organas siekė 7,5 cm. Beje, jis ir vedęs.

Pagal tyrimus taip pat išaiškėjo, kad kaukaziečiai (gruzinai, armėnai, azerbaidžaniečiai ir kt.) turi vienus ilgiausių vyriškų organų – erekcijos metu vidutiniško penio ilgis siekia 16,5 cm. O štai kinų, japonų, vietnamiečių pasididžiavimas siekia ne daugiau nei 14 cm. Galima daryti išvadas, kad maitinantis vegetarišku maistu (ryžiais, įvairiomis šaknimis) toli nenuvažiuosi, o štai šašlykai, užsigeriant vynu... visai kitas reikalas!

Anomalijos

Tačiau yra dar ir kitų dalykų. Diphallasparatus.Taip, medicinoje kiekvienas dalykas turi kokį nors mįslingą žodelį. Tokiu nepadoriu žodžiu vadinami tie, kurie turi 2 ar dar daugiau falų. Atsitinka, pasirodo, ir tokie nemalonumai. O gal atvirkščiai? Kol vienas penis miega, kitas gali padirbėti. Tačiau ką daryti, jei abu geros nuotaikos?

Ir vis dėl to tai labai retai pasitaikanti anomalija. Iš viso žinoma 80 tokių atvejų. Ir tai yra per visą žmonijos istoriją. Medicinos stebėjimų išvadose suformuoti tokie teiginiai:

1.      Difalasparatai negali turėti vaikų dėl įgimto defekto ir negali naudoti dviejų falų pagal tiesioginę jo reikšmę.

2.      Dažniausiai šlapinamasi yra iš vieno penio, o šlapinimosi kanalas yra tarp šių penių.

3.      Difalusai atrodo taip: vienas penis, perskilęs į du, arba du autonominiai peniai, esantys vienas šalia kito.

4.      Dauguma difalusų yra išsidėstę greta viename lygyje ir turi vienodą dydį, tačiau yra difalusai, išsidėstę vienas virš kito – tokiu atveju viršutinis didesnis nei apatinis.

Ir galų gale reikėtų nuvilti: dvigubas – tai dar nereiškia, kad jūsų laukia dvigubas malonumas. Dauguma tokių „laimingųjų“ negali pilnavertiškai atlikti lytinio akto. Jų puošmenos turi tik dekoratyvinę reikšmę. Tie, kurie vis dėl to ryžtasi sueičiai, turi pademonstruoti technikos, fantazijos ir improvizacijos stebuklus. Jei, žinoma, jo draugė dar nebus nualpusi nuo šoko, radusi tokį dvigubą „džiaugsmą“.

Padidinimas

Danijos daktaras Jorn Ege Siana, plastinės chirurgijos specialistas, specializuojasi didindamas penius – tiek į ilgį, tiek pagal apimtį. Jis yra atlikęs per 1100 panašių operacijų. Jo rekordas (o taip pat ir pasaulinis) yra operacija, kurios metu pavyko padidinti penį nuo 4,5 iki 14,5 cm.

Operuojamam pacientui buvo 42 metai. Jis buvo stebimas kiekvieną dieną. Tiek pacientas, tiek ir jo žmona po operacijos nesiskundė. Specialiai šiam įvykiui buvo publikuotas spaudos pranešimas su nuotraukomis – prieš ir po.

Panašūs rezultatai pasiekiami naudojant originalią techniką. Naudojamas implantas panašus į kuoką, tiksliau į policininko lazdelę. Pats Jornas teigia, kad gali padidinti bet kokio vyro penį iki 5-7 cm.

Falų kolekcija

Ši tema labai įdomi tiek moterims, tiek ir vyrams. Kiekviena moteris mano, kad pačią didžiausią tokių daikčiukų kolekciją yra surinkusi kaimynė-kalė, nuviliojusi jos vyrą. Tačiau jos klysta. Senovėje penių „puokštės“ buvo renkamos nuo priešų karo lauke, o taip pat ir iš karo belaisvių – tai buvo karių galybės įrodymas. Šias kolekcijas demonstruodavo su dideliu pasididžiavimu. XIII a. pr. Kristų egiptiečių kariai įsiveržė į Libiją. Po kurio laiko jie grįžo į tevynę su trofėjumi – 13 230 penių. Vienoje iš Tėbų šventyklų yra nupiešti nugalėtojai, mėtantys savo valdovui po kojomis visą kalną falų (buvo suskaičiuota 3000).

VI a. iki Kristaus babiloniečiai įsiveržė į Jeruzalę. Ir prieš palikdami užkariautą miestą, babiloniečiai visus vyrus paliko eunuchais. Pasišiaušė plaukai? Prisiminkite, kad ne toje epochoje gyvenate.

Kapšelis

Idealus kapšelio dydis – 4 cm ilgio ir 2 cm pločio. Jei turite didesnį „krepšelį“, neskubėkite džiaugtis ir gniaužti kumščių. Nieko čia nėra gero. Pasidomėkite, ar nesergate elefantiaze (dramblialige). Ji pasireiškia limfmazgių padidėjimu. Jūsų kiaušiukai gali patidėti iki gigantiško dydžio, netgi iki meliono – ir čia kalbama ne apie skonį. Tokio atvejo rekordininkas yra afrikietis, kurio kapšelio diametras siekė 60 cm, o ši „aparatūra“ svėrė 69,5 kg.

Kalbant apie anomalijas, reikia pasakyti, kad kapšelyje gali apsigyventi ne 2, bet 3 ar daugiau kiaušinėlių. Yra užfiksuoti 74 tokie atvejai. Ir tokia nelaimė vadinasi poliorchidizmas. Yra žinomi atvejai, kai vyrai turėjo 4 ir netgi 5 kiaušiukus.

 
Komentarai (5)
Penio didinimo tabletės - http://bit.ly/111yeEJ
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
Apie vyna ir saslus gerai pastebejo ;D
9,5 apimtis tikrai keistai skamba, 3cm skersmuo. manau vidurkis turetu siekt bent 12 (4skersmuo) tiesa čia tik mano nuomonė. Ne pagal save ar kitus
Man tai idomiai su apimties rodikliu - vidutine apimtis ~ 9,5 cm. Noretusi sulaukti moteriskos puses nuomoniu - ar daug tokiu sutiko savo lytiniam gyvenime?
nu labai idomiu cia faktu parasyta, man patiko
Naujas komentaras