Ką daryti, kai "draugužis" nepadeda

5437599.jpeg
 
3 komentarai
Kietas ir tvirtas pasididžiavimas – svarbi kiekvieno vyro gyvenimo dalis, o problemos su erekcija gali sukelti stiprius nervų sutrikimus. Tai gali pasireikšti pykčio protrūkiais, depresija, nerimu , savęs nuvertinimu ir pašlijusiais santykiais su mylimu žmogumi. Tad potencijos problemas tiesiog būtina spręsti ir kuo greičiau! Juk visa tai tiesiogiai veikia gyvenimo kokybę.

Kartais vyrai tiesiog nenori pripažinti apie tokios intymios problemos egzistavimą ir to pagrindinį kaltininką įvardina savo partnerę. Tačiau ar nepervargote darbe ir ar pakankamai mankštinotės sporto salėje, o,  ar gerai išsimiegojote? Dvejojate? Tuomet ,užuot ginčijusis su antrąja puse, užsirašykite konsultacijai pas specialistą. Geriausiu atveju – jis jums padės, blogiausiu – žinosite, jog bent jau  pabandėte.

Lytinės funkcijos sutrikimo priežastys gali būti tiek psichologinės, tiek fizinės. Psichologines problemas dažniausiai nesunkiai galima  išspręsti apsilankius pas psichologą ar psichoterapeutą. Jei turite fizinių problemų, jos  gali pasireikšti galvutės paraudimu, niežuliu, šlapinimosi problemomis. Tad gali būti, jog erekcijos disfunkcijos priežastis yra venerinės ligos. Tačiau net ir šiuo atveju, jums gali padėti savo srities specialistas, todėl turėtumėte kreiptis pas urologą arba venerologą. Situacija gal ir nemaloni, tačiau po reikiamų tyrimų ir paskirto gydymo, vėl galėsite džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Tiesa, tik saugiau ir atsargiau.

Jeigu jau atlikote visus reikiamus infekcinių ligų tyrimus ir psichoterapeutas, seksologas ar venerologas  jums nepadėjo ir toliau reikėtų ieškoti problemos priežasties. Tada vertėtų pasikonsultuoti su terapeutu. Jis paskirs reikiamus hormonų, dubens kraujotakos (endarterito , venų varikozės, aterosklerozės) tyrimus. Erekcijos sutrikimus taip pat gali sukelti kai kurių vaistų, narkotikų, alkoholio vartojimas.  Būkite atviri gydytojui ir nebijokite prisipažinti apie savo gyvenimo būdą, įvairias  problemas. Taip savo intymią bėdą išspręsite greičiau.
 


Jei pasiryžote šiam žingsniui ir nutarėte, kad norite gyventi pilnavertį gyvenimą, keiskite  viską iš esmės – atsisakykite žalingų įpročių, pakoreguokite mitybą, daugiau mankštinkitės ir nevenkite specialistų pagalbos. Erekcijos problemos, kaip ir kiti kūno negalavimai, dažniausiai yra pagydomi, o noras būti sveiku yra visiškai normalus ir suprantamas. Tad šalin gėdą, atėjo metas gyventi taip, kaip norite!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
:DDD
Akių
O tai pas koki gydytoje pirma kreiptis?
Naujas komentaras