Ką valgyti, kad stovėtų gerai?

healthy-foods-for-ed-shutterstock.jpg
 
Vyriška potencija, tai kuo tikriausias vyriškumo įrodymas. Kada vyras be vargo gali patenkinti moterį, rodos, nieko daugiau ir nereikia. Ir išties, pajėgus vyras vargu ar gali kuo nors skųstis. Kada apatinė dalis dirba kuo puikiausiai, tada nevargina nei bloga nuotaika, nei sumažėjęs darbingumas.

O kuo gi maitinti vyrą, jog išsaugoti jo vyriškumą? Šiuos produktus tiesiog privalu įtraukti į savo ir savo šeimos mitybos racioną. 

Burokėliai 

Labai naudinga lietuviška daržovė. Jau nuo seno šis burnotinių šeimos augalas buvo žinomas kaip jaunystės šaltinis, nes burokuose  gausu organinių rūgščių, vertingų mineralų bei vitaminų. Burokėliai taip pat gerina kraujotaką ir stiprina kraujagyslių sieneles, todėl ši daržovė  ypač naudinga ne tik širdies ligų profilaktikai, bet ir tiems, kurie nori išsaugoti tvirtą erekciją

Cinamonas

Cinamonas - populiarus ir vaikų mėgiamas prieskonis. Tačiau cinamonas labai naudingas ir vyrams, nes šis  prieskonis padeda išvengti širdies ir kraujagyslių ligų bei mažina cukrinio diabeto riziką. Cukrinis diabetas yra vienas dažniausių susirgimų visame pasaulyje. Liga  neigiamai paveikia daugelį organizmo procesų, įskaitant ir erekciją. Kas rytą išgerkite stiklinę kefyro, pagardinto arbatiniu šaukšteliu cinamono ir subalansuosite cukraus kiekį kraujyje bei sumažinsite susirgimo diabetu riziką. 

Moliūgų sėklos

Mėgstate moliūgus? Jokiu būdu neišmeskite jo sėklų. Tai nepakeičiamas vaistas nuo prostatos ligų. Jose gausu biologiškai aktyvių medžiagų, mineralų bei vitaminų. Taip pat moliūgų sėklos organizmą praturtina polinesočiosiomis rūgštimis, kurių pats organizmas negamina. Šios rūgštys skatina ląstelių atsinaujinimą ir yra būtinos visiems organizmo procesams palaikyti. Be to, moliūgų sėklos taip pat mažina "blogojo" cholesterolio kiekį organizme ir gerina širdies bei kraujagyslių darbą. Moliūgo sėklas galima valgyti pakepintas arba jomis gardinkite kasdienius patiekalus.

Graikiniai riešutai

Norite turėti sveiką potenciją? Kasdien suvalgykite po saujelę graikinių riešutų. Šie pasižymi taip reikalingais vyrų sveikatai baltymais, o taip pat  yra praturtinti folio ir omega 3 rūgštimis, cinku, selenu bei vitaminais B6, B12, C, E. Šis naudingų medžiagų junginys gerina potenciją ir teigiamai veikia spermatozoidų kokybę.

Tamsus alus

Nors dažnai spaudoje alus įvardijamas kaip  vienas didžiausių vyriškumo priešų, tačiau nėra įrodyta, jog saikingas alkoholio vartojimas kenkia sveikatai. Pagrindinė problema yra ta, kad vartojama per daug žemos kokybės alaus. Natūraliame tamsiame aluje gausu pantoteno rūgšties arba vadinamojo vitamono B 5  bei mielių. Manoma, jog mažomis dozėmis vartojamas alus (iki 2 stiklinių per dieną) stimuliuoja centrinę nervų sistemą, didina seksualinį susijaudinimą bei gerina kraujo tekėjimą į genitalijas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras