Kai padidinti vyro libido?

problemos-lovoje-81890585.jpg
 
Sakoma, kad moterų seksualinis aktyvumas su laiku tik didėja, o vyrų – mažėja. Ar tai turėtų reikšti, kad laimingas seksualinis gyvenimas įmanomas tik su meilužiu, kuris be problemų , bet kuriuo paros metu, patenkintų sekso ištroškusią damą? Tikrai ne. Išsaugoti pajėgumą lovoje gali kiekvienas vyras, o padidinti vyriškąjį libido išties galima, ir labai paprastai. Net jeigu Jūs jau įžengėte į penktąją dešimtį .

Mokslininkai jau seniai įrodė, kad tam tikri maisto produktai padeda padidinti libido ir  žadina seksualinį apetitą. Svarbiausia taisyklė – nepadauginti šių natūralių ir sveikatai naudingų produktų, jog nesukelti organizmo alerginių reakcijų ar neišprovokuoti  kitų nepageidautinų simptomų.


Avokaduose yra gausu folio rūgšties ir vitamino B6. Toks junginys padeda palaikyti reikiamą hormonų pusiausvyrą bei yra svarbus vyrams, nes padeda pagerinti lytinį pajėgumą. Nors avokadas dažnai yra vadinamas beskoniu augalu, jis tikrai nesugadins patiekalo, jeigu juo pagardinsite salotas. Reguliariai įtraukdami šį vaisių į savo mitybos racioną, pajusite seksualinės vyro sveikatos pagerėjimą.


Salieras – vienas populiariausių produktų vyrų sveikatai.  Daugelis gėrimų į kurių sudėtį įeina salierų sulčių yra labai naudingi vyrų potencijai. Jei šiuo stebuklingu augalu dar  pagardinsite ir sriubas, salotas ar kitus patiekalus, saliero stebuklingą poveikį pajusite iš karto. Tad trintuvo pagalba gaminkite žaliuosius kokteilius ir į jų sudėtį įtraukite šio nuostabaus augalo. Be to, nepamirškite saliero ir gamindamos įprastus patiekalus namuose. 

Dar nuo neatmenamų laikų mūsų protėvių mitybą gausiai papildydavo kiaušiniai. Energija gaunama iš baltymų kuo puikiausiai padeda palaikyti  lytinę funkciją. Reguliariai vartokite kiaušinius ir jūsų lytinis aktas truks ilgiau. 

Medus  arba  bičių duonelė yra vienas populiariausių vaistų liaudies medicinoje. Žinoma, jog bičių produktai turi gana stiprų stimuliuojamą poveikį, pakelia viso organizmo tonusą, didina libido. Medumi galite pagardinti žaliuosius kokteilius arba arbatą (arbata turi būti vos šilta, kadangi aukštesnėje temperatūroje dingsta veikliosios medaus savybės). Taip pat vertėtų žinoti, kad medaus produktai gali sukelti stiprią organizmo alerginę reakciją. Tad jei žinote, kad esate alergiški medui, jo nevartokite.

Vienas iš vertingiausių maisto produktų – riešutai. Riešutai dar žinomi kaip produktas, padedantis pagerinti potenciją, nes juose gausu proteino. Proteinas yra būtinas užtikrinti sėkmingą ir ilgiau trunkantį lytinį aktą. Be to, riešutai teigiamai veikia kraujo apytaką, juose gausu vitamino A, B1, B2, C ir mineralų tokių kaip, kalis, magnis, kalcis, fosforas, siera. Vitaminas A stiprina ir stangrina odą, B1 ir B2 svarbus odai, epidermiui  ir yra reikalingas nervų  sistemai,  vitaminas C spartina  elastano ir kolageno gamybą. Taigi, dažniau rinkitės sveikus riešutų užkandžius ir pagerinsite ne tik seksualinį gyvenimą, bet ir pajusite teigiamą poveikį bendrai savijautai. Geresnių rezultatų pasieksite, jei riešutus pagardinsite šaukšteliu medaus. 


Česnakas apsaugo mus ne tik nuo vampyrų ir peršalimo ligų, bet jį vartoti rekomenduojama ir norint pasiekti geresnių rezultatų lovoje. Česnakai turtingi alicinu, o ši veiklioji medžiaga skatina didesnį kraujo pritekėjimą į lyties organus. Tai , be abejonės, didina vyriškąjį libido, teigiamai veikia ištvermę, o pati erekcija būna tvirtesnė. Taigi, jeigu neturite nusiskundimų dėl jautraus skrandžio ar jūsų nevargina skrandžio opa, neatsisakykite naudingojo česnako tik dėl jo specifinio kvapo!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras