Kai seksas tampa katastrofa

 
3 komentarai
Daugybė žmonių svajoja apie audringą seksualinį temperamentą. Vis dėlto, stiprus libido arba, kitais žodžiais tariant, hiperseksualumas gali virsti tikra nelaime. Taip nutinka, kai lytinis potraukis tampa patologiniu, nekontroliuojamu ir nežabotu.

Vyras ar moteris ima siekti sekso su bet kuo, nepaisant amžiaus, išvaizdos ar net sekso kokybės. Tokie žmonės per dieną turi ne vieną lytinį kontaktą ir, dažniausiai, tai būna seksas su skirtingais partneriais. Neturint partnerio lytinius santykius jie pakeičia intensyvia masturbacija žiūrint pornografinius filmus ir naudojant tokius sekso žaisliukus kaip dildo, dirbtinės vaginos, lėlės ir panašiai.

Toks elgesys paveikia ir vyrų, ir moterų santykius su jų partneriais bei jų lytinę sveikatą. Dauguma hiperseksualių žmonių pasiduodami instinktams nepagalvoja, kad užsiiminėjant seksu su atsitiktiniais partneriais reikia saugotis nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo.

Nepaprastas laisvamaniškumas

„Nimfomanija“ - ligos pavadinimas, kuris kildinamas iš gamtos deivių nimfų. Sklando legendos, kad be savo tiesioginių pareigų, kaip upelių ir pievų saugojimas, šios švelnios būtybės buvo užvaldytos savo aistrų turėti labai intensyvų seksualinį gyvenimą. Nimfos nuviliodavo savo partnerius (žmones) į miškus ir visiškai juos išsekindavo.

Remiantis senovės autoriais, šios miškų gyventojos išmokydavo vyrus pačių sudėtingiausių pozų ir mylėjimosi būdų, kaip ir oralinis ar analinis seksas. Dievas Satyras – hiperseksualaus vyro prototipas. Liguistas vyrų lytinis potraukis vadinamas satyriaze. Raguotas, su ožio kanopomis ir visuomet girtas dievas Satyras, taip pat kaip ir nimfos, turėjo per didelį lytinį potraukį, taigi mylėjosi nesuskaičiuojamą kiekį kartų kiekvieną dieną. Legendos byloja, kad kada nors su Satyru pasimylėjusi moteris mylėdamasi su mirtinguoju nebegalėjo jausti malonumo.

Palengvėjimo paieškos

Paprastai, nukrypimai šiaip sau neatsiranda. Tikrą nimfomaniją ir satyriazę sukelia protiniai sutrikimai.

Nenormaliai stiprus susijaudinimas pirmiausia atsiranda galvoje, o kūnas visiškai nepasikeičia. Tai reiškia, kad nėra jokio fizinio atsako, pavyzdžiui, kraujas nesuteka į lytinius organus,  moterims jie net nesudrėksta. Dėl dažnų lytinių santykių ir intensyvaus sekso žaisliukų naudojimo, žmogus negali pasiekti orgazmo arba pasiekia jį, tačiau be didesnio pasitenkinimo. Dėl to lytinis potraukis tik padidėja.

Tokią aistrą gali lydėti kliedesiai, haliucinacijos ir neadekvatus elgesys. Kartais dėl tokio nenormalaus susijaudinimo žmogus gali daryti visiškai beprotiškus dalykus.

Yra žinomas atvejis, kai tyli ir kukli mergina tapo nimfomane dėl šizofrenijos priepuolio. Eidama į traukinį ji sutiko grupę vyrų. Ji išvyko kartu su jais ir viešbutyje praleido savaitę, daugybę kartų per dieną užsiiminėdama su jais grupiniu seksu. Kai šizofrenijos priepuolis praėjo, mergina buvo šokiruota savo elgesio ir bandė nusižudyti.

Hipotaliaminis sindromas

Libido gali nenormaliai padidėti ne tik dėl nimfomanijos ar satyriazės. Kartais per didelę seksualinę aistrą gali sukelti smegenų pažeidimas. Dažniausiai libido sustiprėja dėl auglių ar infekcinių hipotaliamo (tam tikros smegenų dalies) ligų. Tai vadinama hipotaliaminiu sindromu.

Šiuo atveju žmogus orgazmą pasiekia kiekvieną kartą užsiiminėdamas seksu. Nenormaliai veikiantis hipotaliamas labai greitai atstato sekso hormonų kiekį kraujyje, kas išprovokuoja dar didesnę aistrą.

Daugybė didelį lytinį potraukį turinčių žmonių  nerimauja dėl šio ypatumo, nes galvoja, kad taip būti neturėtų. Didelio lytinio potraukio priežastys taip pat gali slypėti ir genuose ar karštame temperamente. Nederėtų dėl to perdėtai jaudintis! Žmonės turėtų mėgautis savo seksualiniu gyvenimu ir visada atsiminti, kad seksualinis gyvenimas tęsiasi trumpiau nei gyvenimas iš esmės.

Nėra apribojimų, nurodančių kaip dažnai reikia mylėtis. Būdami susituokę žmonės gali turėti keletą meilužių, o visą tai kartais dar pakeisti sekso žaisliukais ar tiesiog masturbacija. Tikrai gali, tačiau dažniausiai interesai yra kiek kitokie. Tai ir yra skirtumas tarp patologinio seksualinio potraukio ir stipraus seksualinio temperamento.

Svajojantys apie merginą-nimfomanę vyrai turėtų suprasti,  kad jie ryžtasi egzotiškai savižudybei nuo seksualinio išsekimo ir gyvenimui su psichiškai nesveiku žmogumi. Niekam nežinoma, ko tokia mergina gali užsimanyti. Ką darytumėte, jei jos svoris didelis, o jūs – ne pats geriausias sumo imtynininkas?

Žmonės, kurie dėl intensyvaus sekso negali pasiekti pasitenkinimo, turėtų nesivaržydami apsilankyti pas gydytoją, nes nimfomanija ar satyriazė nėra savaiminės ligos, jos yra kitų ligų pasekmės, kurios gali už viso to slypėti, o tiksliai nustatyti diagnozę gali tik specialistas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
tiek nimfomanė tiek ir hiperseksualus vyras yra košmaras
hvuyfytfdsdfjkferwjhgfgr
O kada jis ne katastrofa? Tiesiog košmaru būna kartais ne vienam ir ne vienai, nemanot?
Naujas komentaras