Kaip galima greičiau pastoti

 
4 komentarai
Dauguma porų puikiai žino, kaip apsisaugoti nuo nepageidautino nėštumo, tačiau ką daryti, jei moteris nori susilaukti kūdikio, bet niekaip nepavyksta to padaryti?

Visiškai sveikos, o pastoti negali

Ne viena moteris santykių pradžioje stengiasi išvengti nėštumo, naudoja įvairias kontracepcijos priemones bei kitus metodus. O po kiek laiko paaiškėja, kad pastoti ne taip ir paprasta. Abiejų partnerių gyvenimo būdas, sveikata ir amžius daro įtaką ir apvaisinimui.

Nors dažniausiai medikai siunčia padaryti rimtus tyrimus tik tas poras, kurioms nepavyksta pradėti kūdikio daugiau nei metus laiko. O ką daryti toms moterims, atlikusioms išsamią medicininę apžiūrą ir sužinojusioms, kad visiškai sveikos, o pastoti vis tiek negali. Atsakymas labai paprastas: norint pastoti, reikia žinoti kaip mylėtis!

Tuo klausimu buvo atlikti ir tyrima, per kuriuos paaiškėjo, kad santykiaujant be apsisaugojimo priemonių ir dedant pastangas apvaisinti:

- 25 proc. porų pavyksta pradėti kūdikį per pirmąjį ciklą,

- 60 proc. moterų pastoja po 6 mėnesių,

- 75 proc. - po 9 mėnesių,

- 80 proc. – metų bėgyje,

- 90 proc. - 18 mėnesių bėgyje.

Svarbiausia – pataikyti per ovuliacijos ciklą!

Todėl pirmiausiai reikia nustatyti ovuliacijos dieną, kai kiaušialąstės išeina iš folikulos. Ovuliacija paprastai įvyksta 12-14 dienų iki menstruacijų pradžios.

Iš esmės moteris tampa vaisinga kelios dienos iki, per ovuliaciją ir dar kelias dienas po ovuliacijos.

Оvuliacija paprastai įvyksta ciklo viduryje, tačiau žinomi apvaisinimo atvejai net ir per menstruacijų ciklą. Atidžiai stebint savo organizmą, moteris gali pati nuspėti, kad atėjo ovuliacija.

Prieš ovuliacijos dienas ir ovuliacijos dieną moteris jaučia lengvus tempiančius skausmus pilvo apačioje, sustiprėjusį seksualinį potraukį, o taip pat pastebi, kad išskyros tapo labiau panašios į kiaušinio baltymą.

Norint tiksliau išsiaiškinti, galima pasinaudoti testais ovuliacijai nustatyti, stebėti procesą ultragarsu ar žymėti bazinės temperatūros pokyčius.

Moterys mėgsta naudoti „močiučių metodą“

Norint greitai pastoti, vaginalinė mikroflora turi būti subalansuota. Todėl reikėtų vengti aromatizuotų higieninių įklotų, tamponų, nes jie išbalansuoja vaginos mikroflorą. Taip pat santykiaujant nereikėtų naudoti dirbtinų lubrikantų, aliejų, glicerino, nes jie gali sunaikinti spermatozoidus.

Yra vienas žinomas „močiučių metodas“, kurį mėgsta naudoti moterys, planuojančios nėštumą. T.y. praplauti geriamosios sodos tirpalu lytinius organus prieš pusvalandį iki lytinio akto pradžios.

Tirpalo koncentracija turi būti nedidelė: 1 arbatinis šaukštelis 1 litrui vandens. Šis tirpalas neutralizuoja vaginos rūgščiają terpę ir sudaro palankias sąlygas judėti didesniam kiekiui gyvybingų spermatozoidų.

Ir ovuliacijos testai gali suklysti

Pasak specialistų, norint greičiau pastoti, reikėtų mylėtis tris kartus per savaitę ir reguliariai.

Dažnai poros deda visas pastangas, mylėdamosios galimos ovuliacijos laikotarpiu, tačiau „pamiršta“ intymiai suartėti per taip vadinamas „nevaisingas dienas“. Nors iš tikrųjų lytinis aktas, vykstantis ne ovuliacijos periodu, nėštumu nesibaigia. Reikalas tas, kad daug moterų neteisingai apskaičiuoja savo ovuliacijos dienas. Pasak specialistų, net ovuliacijos testai gali suklysti.

O lytiškai santykiaujant tris kartus per savaitę, padės nepraleisti to momento, kai apvaisinimas labiausiai tikėtinas. Nors tuo pačiu nerekomenduojama kasdien turėti lytinių santykių, nes kasdieninė ejakuliacija turi įtakos spermos kokybei ir kiekiui.

Таip pat atlikti tyrimai parodė, kad susilaikant nuo intymių santykių daugiau nei septynias dienas, padaugėja spermatozoidų, tačiau suprastėja jų kokybė.

Ciklo bėgyje yra nedidelis laiko tarpsnis, kai galima užtikrintai pastoti. T. y. santykiaujant 2-3 dienas iki ovuliacijos pradžios – didžiausia tikimybė, kad apvaisinimas bus sėkmingas. Mat spermatozoidai „gyvena“ 3-5 dienas. Po ovuliacijos kiaušialąstė gali būti apvaisinta 24 valandų bėgyje.

Seksas turi teikti malonumą

Dažnai toms poroms, kurioms ilgai nepavyksta pradėti kūdikio, intymūs santykiai tampa mechaniški, be jausmų ir neteikia malonumo. Todėl reikėtų paįvairinti savo seksualinį gyvenimą: prieš meilės naktį surengti romantišką vakarienę ar sugalvoti įdomų, intriguojantį erotinį žaidimą, panaudoti sekso žaisliukus. Galų gale, ne pro šalį būtų prisiminti, kaip viskas prasidėjo, kokie tada buvo jausmai, kai pora dar net negalvojo apie vaikus. Mat stiprūs pojūčiai gali turėti įtakos ir apvaisinimui. Mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad orgazmas padidina galimybę pastoti.

Tačiau yra vienas labai svarbus momentas: moterų orgazmas turi įvykti kiek ankstėliau nei vyro, tada orgazminiai susitraukimai neišstums spermos, o kiek prasivėręs nuo orgazmo gimdos kaklelis netrukdys praeiti didesniam spermatozoidų kiekiui. O vyro orgazmas taip pat turi įtakos ir spermatozoidų kokybei. Po orgazmo vyrui geriau iš karto ištraukti lyties organą, nes jei frikcijos tęsis, jos išstums dalį spermos laukan.

Reikia mylėtis tokiomis pozomis, kad sperma neišbėgtų

Pati geriausia poza norintiems greitai tapti tėvais – klasikinė „misionieriaus“ poza. Be to, prieš intymų suartėjimą reikėtų po užpakaliuku pasikišti pagalvėlę. Užtat atsisakykite mėgstamos pozos „moteris ant viršaus“, kadangi santykiaujant tokia poza, sperma lengvai išteka. O moterims, kurių gimdos kiek pasislinkusios anuso link, reikėtų mylėtis kuo labiau sulenkus kelius, net įrėmus juos į kaktą.

Taip pat buvo atliktas ne vienas tyrimas, kur įrodyta, kad seilės turi neigiamos įtakos spermai. Todėl geriau susilaikyti nuo kunilingo ar mineto, kad nesudrėkinus seilėmis lytinių organų.

Po lytinio akto moteris neturėtų iš karto pašokti ir lėkti į dušą. Reikėtų ramiai pagulėti bent 30 minučių, kiek pakėlus kojas ar prispaudus kelius prie krūtinės. Ypač tai aktualu moterims, kurių gimdos kiek pasislinkusios.

Taip pat naudinga kažkiek laiko pabūti „Žvakės“ poza. Mat moteriai reikia visiškai atsipalaiduoti ir išlaikytisavyje spermą kiek galima ilgiau.

 
Komentarai (4)
per Discovery kanala maciau kaip buvo atliktas tyrimas ir irodyta, kad orgazmo metu moters makstis ne isstumia o itraukia sperma i gimda, ir video irasu buvo viskas parodyta, o cia raso kad isstumia lauk. Ir suprask kaip nori, kuom cia tiketi.
as buvau sunerimus nes gyvenau su vaikinu jau keturis metus norejau vaikucio o niekada nepastodavau nors niekada nesisaugojom galvojau kad man arba jam kaskas negerai bet va dabar jau turime metuku berniuka stebuklas yvyko ilgai lauktas:)
zodziu papilstyta is tuscio y kiaura, ir nieko rimta nepasakyta. pvz, moteriai norint pastoti jokiu budu negalima vartoti baltojo vyno o vyrui alaus. tiki mazmoziai kaip manksta kasdiena ir tinkama mityba, irgi labai daug padeda. o poza jokia nepades jei vyro sperma bus negyvybinga...
pastoti man neymanoma
Naujas komentaras