Kaip (ne) tapti impotentu

 
1 komentaras
Sakoma, kad pasaulį valdo seksas. Kitaip tariant, kietas vyras tas, kuris sugeba mylėtis 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą. O kuris nesugeba – tai nevykėlis.

Tačiau net ir visai sveikam vyrui dėl to gali „nuvažiuoti stogas“, o ką jau kalbėti apie tuos, kurie turi potencijos problemų.

Kuo daugiau kalbama apie seksą, tuo mažiau jo norisi realybėje

Praėjusio šimtmečio pradžioje vokiečių gydytojas Eferetsas atlikęs tyrimą išsiaiškino, kad vyrui skirta 5400 sėklos išsiliejimų. Tiesa, iš kur jis ištraukė šį skaičių – mįslė. Bet štai kas įdomu: būtent remiantis tuo rodikliu ir buvo išvesta ne viena mokslinė teorija apie vyrišką potenciją. Kadangi daugelio vyrų skirtingi seksualiniai temperamentai. T.y. kas vienam būna normalu, kitam – ne.

Kitas reikalas – primestas mačo įvaizdis, nuolat pasiruošęs santykiauti su viskuo, kas juda. O seksualinės temos eksploatavimas seniai peržengė visas ribas. Ir paradoksas: kuo daugiau apie jį kalbama, tuo mažiau jo norisi realybėje. T.y. tai, kas pabosta, nebejaudina. Beje, tuos žodžius turėtų įsidėmėti merginos. Skubėdamos nusirengti, jos daro didžiulę klaidą. O paskui ir gaunasi, kaip senovės kinų posakyje: „jūs galite atvesti arklį prie krioklio, bet priversti jį gerti – ne“.

Didžiausi kandidatai į impotentus – vairuotojai

Žinia, bet kuris vyras gali turėti potencijos problemų. Ir ne vien dėl ligų.

Todėl rizikos zonoje atsiduria ir tie, kurių mažai judantis gyvenimo būdas. T.y. pirmiausiai automobilių mėgėjai ir profesionalūs variruotojai. Tada dažnai sutrinka kraujotaka, prasideda prostatos uždegimai ilgainiui privedantys ir prie impotencijos. Be to, tam įtakos turi ir nuolatinis degalų įkvėpimas.

O antsvoris – viena iš rimčiausių susilpnėjusios potencijos problemų šaltinis. Tai ir padidėjęs krūvis širdžiai, o mažai judant ne tik „atrofuojasi“ raumenys ir kraujagyslės, bet ir apskritai atima norą mylėtis. Tačiau ko gero patys didžiausi sekso priešai – tai alkoholis ir narkotikai. Bet iškyla nemažai ir psichologinio pobūdžio priežasčių: depresija, nemotyvuota baimė, nepasitikėjimas savimi, stresai.

Vyriškumą praranda ir sveiko maisto gerbėjai

O štai dar kokios gali būti tikriausiai daugeliui nežinomos impotencijos priežastys. Tai – kaljano rūkymas. Egipto ir Kanados mokslininkai, renkantys duomenis šia tema jau 30 metų, aptiko, kad kaljano rūkymas negatyviai atsiliepia lytinio organo struktūrai ir tuo pačiu stimuliuoja impotencijos vystymąsį.

Каriesas. Negydomi dantys – taip pat viena iš impotencijos priežasčių. Kai burnos ertmėje prasideda problemos su dantimis, tai gali baigtis ne tik kariesu, bet ir erekcine disfunkcija.

Vegetarystė. Anot mokslininkų, norint, kad normaliai funkcionuotų vyro kraujotaka ir lytinės liaukos, jis turi būtinai valgyti mėsą. O jos nebuvimas maisto racione stiprią lytį priveda prie lytinio susilpnėjimo. Mat augaliniame maiste nėra riebalų, stimuliuojančių vyriško lytinio hormono testosterono perdirbimą.

 
Komentarai (1)
Verdiktas toksai : kas daug sneka apie sex , tas visai nieko negali isjudinti nebent liezuvi :D.
Naujas komentaras