Kaip padidinti potenciją natūraliais būdais

old_man_flexing-xlarge_trans_NvBQzQNjv4BqvZcAQ6ZCcwu_exvkpm5DvX5Zd6cbMg8XeH4Nps3Af0Q.jpg
 
Šiandien situacija yra tokia, kad daugelis vidutinio amžiaus vyrų, o dažnai ir jaunesni vaikinai, turi potencijos sutrikimų. Bijodami eiti pas gydytojus, vyrai vis dažniau griebiasi sintetinių narkotikų ir pamiršta, jog pati gamta duoda tai, kas gali pagerinti erekcijos funkciją.

Potencijos gerinimo priemonės apima ne tik veiksnius susijusius su lytiniu pasitenkinimu, bet tai padeda pasiekti ir viso organizmo gerovės, kas neabejotinai turi teigiamos įtakos ir lytinei sveikatai. 

Natūralūs potencijos didinimo metodai:

1. Mityba atlieka svarbų vaidmenį viso organizmo funkcionavimui. Maiste turėtų būti visų pagrindinių maistinių medžiagų, ypač vitaminų ir mineralų, būtinų vyriškajai potencijai. Vyrai turėtų rinktis maistą praturtintą cinku, selenu bei E, C, B grupės vitaminais. Kiekvieną dieną jūs turite valgyti maistą, kuriame yra šių naudingų medžiagų. 

2. Specialūs pratimai potencijai padidinti. Atlikite pratimus, kuriais siekiama pagerinti dubens organų kraujotaką ir raumenų darbą. Galbūt nustebsite, tačiau Kėgelio pratimai rekomenduojami ne tik moterims, bet ir vyrams. Rezultatų galima tikėtis jau po pirmosios savaitės.

3. Lytinė funkcija ir lytinis potraukis tiesiogiai susijęs su vyriško hormono testosterono lygiu. Žemas testosterono lygis vyro organizme mažina potenciją ir  yra pablogėjusios seksualinės sveikatos priežastis.  Nuo 25 metų vyro organizme šis hormonas ima palaipsniui mažėti  (apie 1-1,5% per metus). Vertėtų atsiminti, kad viršsvoros yra potencijos priešas nr. 1. Nutukimas ne tik mažina šio hormono lygį organizme, bet ir padidina moteriško hormono – estrogeno lygį. Estrogeno perteklius gali būti erekcijos disfunkcijos priežastimi, o taip pat pablogina ir visa fizinę sveikatą.  Be to, antsvoris sukelia kraujagyslių ir širdies ligas bei diabetą. Šie veiksniai yra pavojingi sveikatai ir kenkia vyro lytinei sveikatai.

Antsvorio diagnozę nustatyti nesunku. Jeigu vyro liemens apimtis siekia 94 cm ir daugiau, vertėtų susirūpinti. Tai rodo nutukimą. 

4. Venkite alkoholio, rūkymo ir narkotikų. Žalingi įpročiai yra didžiulis potencijos priešas. Tą jau seniai įrodė gydytojai. Pabandykite atsisakyti žalingų įpročių ir pažiūrėkite, kaip tai atsilieps jūsų vyriškumui. 

5. Pasirodo, kad sėdimą darbą dirbantys vyrai dažniau skundžiasi dėl potencijos pažeidimų, nei tie, kurie yra fiziškai aktyvesni. Tad kitas būdas, kaip galima padidinti potenciją, padidinti fizinį aktyvumą. Tačiau atminkite, kad fizinį krūvį didintumėte palaipsniui. Jei jaučiate, kad greit pavargstate, per daug neapkraukite savęs. Pradėkite nuo ilgų pasivaikščiojimų. 

6. Dažnai erekcijos disfunkcijos problemos kyla dėl psichologinių priežasčių. Psichologinės problemos gali sukelti net impotenciją, todėl labai svarbus pasitikėjimas savo seksualinėmis galimybėmis. Svarbiausia - atsikratyti seksualinikų komplelksų. Jei to nepavyksta padaryti patiems, nebijokite kreiptis į psichologą ar terapeutą. Jie padeda tūkstančiams vyrų, kurie kenčia nuo erekcijos ir potencijos sutrikimų.

7. Venkite streso ir ilgalaikės depresijos. Šie veiksniai neigiamai įtakoja organizmą. Gamta jau taip sutvėrė žmogų, kad vaikai ateina į šį pasaulį esant palankiausiomis sąlygomis, o sergant psichologinėmis ligomis ar kenčiant stresą, organizmas slopina dauginimosi procesą. Mokslininkai nustatė, kad stresas gali neigiamai veikti vyro vaisingumą. Tad labai svarbu išmokti atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu (žinoma, nesigriebiant taurelės).

8. Kokybiškas miegas. Idealu jei miegui skirsite 8 val. per parą. Miegas turi būti kokybiškas. Miegokite tamsoje, išjunkite visus elektronikos prietaisus.

Jei norite padidinti potenciją ir pagerinti seksualinę sveikatą, turėtumėte atminti, kad į šį klausimą reikia žiūrėti visapusiškai. Tad jei jau žengėte, kurį nors žingsnelį geresnės potencijos link, prie to prijunkite ir likusius. Juk nuostabu, kad gyvenimo kokybė ir seksualinė sveikata iš esmės priklauso tik nuo jūsų pačių!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras