Kaip rūpintis savimi po trisdešimties

Girl-rest-in-sunshine-sunglasses_1920x1080.jpg
 
Išduosime jums paslaptį: teisingi būdai pasirūpinti savimi dažniausiai būna tingiausi. Jei norite turėti pakankamai energijos, jaustis puikiai ir mėgautis gyvenimu, darykite šiuos kelis paprastus, bet labai galingus dalykus.

Gerkite didelį kiekį vandens

Visi tai žinome, bet to nedarome! Vanduo yra gyvybės šaltinis, todėl gerti ji privaloma.

Įsigykite permatomą daugkartinį vandens buteliuką tam, kad jį užpildžiusi nepamirštumėte gerti turinio. Kai akis užklius už naujojo vandens buteliuko, pastatyto ant jūsų darbo stalo, atsigerkite gurkšnelį. Permatomas buteliukas taip pat leis sekti vandens švarą. Investuokite į buteliukų šepetį ir laikykite jį švarų.

Venkite makiažo ir saulės

Chemikalai ir UV spinduliai nėra gerai jūsų odai, todėl venkite jų. Svarbiausia odos priežiūros dalis – vengti per didelio makiažo sluoksnio ir investuoti į kremą su SPF filtru.

Masturbuokitės!

Masturbacija sumažina stresą, degina kalorijas, padeda geriau išsimiegoti ir tai nemokama bei smagu ir tuo užsiimti galite lovoje! O jei pabodo įprasta masturbacija pirštais, įsigykite vibratorių ar kitokį sekso žaisliuką, kuris pavers solo žaidimus nepamirštamais.

Rutina, rutina, rutina

Darykite tą patį dalyką ir, pažadame, neimsite nuobodžiauti. Neapsisprendimas ir “šlifavimas” - tai nuobodu.

Kasdien valgykite tokius pačius pusryčius. Sezono pradžioje įsigykite penkis drabužių derinius ir visą sezoną rinkitės tik juos. Bandote sportuoti dažniau? Darykite bet ką, ką sugebate kasdien ir nepasiduokite. Jei nueinate po penkis kilometrus tris kartus per savaitę – tai geriau nei nulis kartų per mėnesį. Jei tai padeda ir tai lengva, darykite tai.

Nedarykite nieko

Esate užsiėmusi, nuolat skubate, greičiausiai, patiriate stresą. Todėl darykite priešingai!

Meditacijos aplikacijos pastaruoju metu labai išpopuliarėjo ir ne veltui. Sąmoningumo praktikos padeda geriau pažinti save, nurimti ir pailsėti.

Tačiau, jei meditacija ne jums, vietoje to ilgai ir lėtai pasivaikščiokite be muzikos ir kitokių trukdžių. Svarbiausia atsiriboti ir leisti protui pailsėti.

Visų pirma, rūpinkitės savimi

Juk žinote, kad lėktuvo avarijos atveju visų pirma deguonies kaukę turite užsidėti pati, prieš pasirūpindama kitu, tiesa? Rūpestis savimi veikia lygiai taip pat. Negalite palaikyti savo draugų, jei pati negalite pasirūpinti savimi. Neturėtumėte rūpesčio savimi naudoti, norėdama gauti naudos iš kitų, tačiau taip pat neturite atsisakyti laiko sau. 

Tikimės, jog šie patarimai jums nors kiek naudingi!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras