Kas nutinka su tavo kūnu, kai tu nesimyli?

pora-65739826.jpg
 
Kartais žmonės atsisako sekso dėl pačių įvairiausių priežasčių. Vieni nenori mylėtis be jausmų, o kiti ieško tikro sekso galiūno ar dievaitės, bet nieko neranda. Atsiranda netgi tokių, kurie sako, kad sekso nebuvimas į jų gyvenimą atnešė susikaupimą ir ramybę, o pasitenkinimą atstoja darbas ir kelionės.

Bet ne viskas yra taip, kaip yra bandoma pavaizduoti. Seksas yra skirtas ne tik malonumui, bet ir sveikatai, todėl susilaikantieji patiria nepatogumų.

Žemiau pateikėme faktus apie tai, kas nutinka kūnui, kuomet žmogus nesimyli.

Sekso stygius vyrams - padidėjusi prostatos vėžio rizika

Reguliarus seksas ir orgazmas padeda vyrams sumažinti prostatos vėžio riziką - tai yra faktas, kurį sunkiai kas galėtų paneigti. Sekso stygius arba visiškas jo nebuvimas didina vėžio riziką, todėl pats geriausias vaistas nuo galimo vėžio yra seksas.

Sekso stygius moterims - makšties sienelių susilpnėjimas

Seksas moterims - tai savotiška mankšta, stiprinanti makšties sieneles. Taigi, jeigu šiuo metu susidūrei su sekso stygiumi, prisimink Kėgelio pratimus ir nepamiršk jų atlikti, kad sustiprintum makšties raumenis.

Stresas

Ar tau žmonės sako, kad per dažnai esi piktas? Dėl to kaltas laimės hormono sumažėjimas, o būtent sekso metu jo išskiriama labai daug. Vadinasi, sekso stygius yra stresą keliantis ir net pyktį sukeliantis dalykas! Dažnai studijose apie žmonių seksualumą yra minima, kad kai žmogui trūksta sekso, tampa daug sunkiau susidoroti su įvairiomis stresinėmis situacijomis.

Taigi, vietoj to, kad dėl kažko nerimautum bei stresuotum, verčiau pasimylėk.

Tampa daug sunkiau susijaudinti

Reguliariai užsiimantys seksu žmonės žino, kas juos jaudina ir teikia malonumą. Gali tik įsivaizduoti, kas nutinka tiems, kurie po ilgo laiko tarpo vėl pradeda lytinį gyvenimą. Moterims sunku susijaudinti dėl sumažėjusio libido, o vyrai dažniausiai pradeda panikuoti dėl erekcijos. Erekcijos sutrikimai, ypač priešlaikinė ejakuliacija, yra labai dažna problema, su kuria susiduria vyrai streso metu.

Pasikeičia sapnai

Tavo pasąmonė pradės krėsti su tavimi pokštus. Jeigu anksčiau tavęs neaplankydavo sapnai apie seksą, greičiausiai atsisakius mylėtis sapnuose tu užsiiminėsi seksu ar net sugebėsi pasiekti orgazmą! Galbūt tai nėra labai didelis minusas, bet geriau pamąsčius, norėtųsi seksu užsiiminėti realybėje, ar ne?

Prarasi susidomėjimą seksu

Tie, kurie ilgą laiką nesimyli, galiausiai ima ir praranda susidomėjimą seksu. Galbūt šią akimirką tau gali pasirodyti, kad tai nėra jau taip blogai. Esi pasinėręs į darbus, kopi karjeros laiptais, susitinki su draugais ir pan. Bet tik pagalvok, kas bus, kuomet šalia tavęs atsiras mylimas žmogus ir jūs pradėsite mylėtis? Greičiausiai tavo libido bus taip stipriai užsnūdęs, kad teks smarkiai paplušėti, norint jį vėl prikelti.

Nesijausi patrauklus kitam asmeniui

Po ilgos pertraukos pradėti lytinius santykius tau bus daug sudėtingiau, nei gali pasirodyti. Pirmiausia, gali nebesijausti patraukliu (-ia) ar geidžiamu (-a). Tau gali atrodyti, kad kitas asmuo tavęs negeis, nes nesi toks/tokia seksualus (-i), kaip kiti.

Tampi ne toks atsparus ligoms

Įvairūs tyrimai rodo, kad reguliarus seksas stiprina imunitetą. Taigi, o kas atsitinka, kai imunitetas negauna sekso? Viskas gana aišku - imuninė sistema nusilpsta ir tampa ne tokia atspari infekcijoms ar peršalimo ligoms.

Išvada - stenkitės kuo daugiau mylėtis, kad sustiprintumėte savo organizmą. Po užklupusio rudens greitai pasirodys žiema ir įvairios peršalimo ligos, todėl rūpinkitės savo sveikata.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras