Kas turi įtakos moterų lytiniam potraukiui?

hkdanl.jpg
 
5 komentarai
Nepriklausomai nuo amžiaus, kiekviena moteris nori puikaus lytinio gyvenimo, tačiau ne viskas priklauso tik nuo mūsų. Kai seksas nebetenkina taip, kaip anksčiau, kaltiname stresą darbe ir daug kitų priežasčių, dėl kurių lytinis gyvenimas nebėra toks puikus. Tyrimai parodė, kad moterų amžius turi įtakos lytiniam potraukiui, nes kiekviename tarpsnyje skiriasi lytinių hormonų kiekis.

20  metų

Pliusai: Šiame laikotarpyje lytinių hormonų (estrogeno, testosterono ir progesterono) kiekis yra didesnis nei bet kada. Moterys linkusios fantazuoti apie seksą bei nusiteikusios juo užsiimti gana dažnai. Tyrimai rodo, kad tokio amžiaus moterys pagimdo sveikus vaikus, tačiau dvidešimtmetės dažnai dar nebūna pasirengusios motinystei.

Minusai: Vis dėlto, dvidešimtmetėms  sunkiau patirti orgazmą nei vyresnėms. Taip atsitinka galbūt dėl to, kad tokio amžiaus moterys dar drovisi sakyti apie tai, kas joms patinka lovoje. Dvidešimtmetėms lytinį potraukį dažniausiai sumažina kontraceptinės tabletės, nes jų vartojimas mažina testosterono kiekį kraujyje.

30 metų

Pliusai: Hormonų kiekis ima svyruoti, tad lytinis potraukis gali būti nepastovus. Moterys nebe taip kompleksuoja dėl savo kūno, todėl joms paprasčiau patirti orgazmą.

Minusai: Po gimdymo hormonų kiekis smarkiai nukrenta, todėl sumažėja ir lytinis potraukis.

40 metų

Pliusai: Keturiasdešimtmetės linkusios dažniau fantazuoti, seksualinis potraukis būna didesnis nei trisdešimtmečių.

Minusai: Testosterono kiekis – dvigubai mažesnis nei dvidešimtmečių. Mėnesinės dažnai tampa nereguliarios, kūną kartais užplūsta karštis (taip nutinka moterims priešmenopauzę). Mylintis gali tekti naudoti lubrikantą.

50 metų

Pliusai: Su branda, be abejo, ateina patirtis. Seksualinės sveikatos ir elgesio tyrimas nustatė, kad 71%  penkiasdešimtmečių mylintis kaskart patiria orgazmą.

Minusai: Po menopauzės lytinis potraukis nukrenta praktiškai iki nulio. Dažnai lytiniam potraukiui įtakos turi... antsvoris. Moterims, kurios prieš seksą padaro 20 minučių mankštą, susijaudinti tampa paprasčiau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Moters seksualinis pikas prasideda mazdaug nuo 45
jauciu lytini potrauki kaip ir anksciau, galeciau pasakyti,kad greiciausia didesnis nei kai buvo 40
to reali - jūs turbūt vyras?. Man net ausys nulinka nuo tokių žodžių.
Moterims, kurios prieš seksą padaro 20 minučių mankštą, susijaudinti tampa paprasčiau.
GEriausias susijaudinimas, kai jauti, kaip burnytei suketeja vyro varpa.......Ir manksta nebloga... ;) Odel lytinio potraukio sumazejimo po menopauzes ar vyresniame amziuje-briedas...Svarbu, kad butu del ko jaudintis!!! O uzsimineja maziau, todel, kad diedai buna kojas pakrate nuo to gerio ;DD, ir kas belieka tai vyresnei moteriai??? Priklausau keturiasdesimteciu grupei. ;)
Jaučiu lytinį potraukį kaip ir anksčiau. Kodėl kažkas turi nuspręsti, kad po menopauzės nejaučiamas potraukis
Naujas komentaras