Kontraceptinis gelis gali pakeisti piliules

 
9 komentarai
Mokslininkų teigimu, kontraceptines tabletes netrukus gali pakeisti gelis.

Kiekvieną dieną įsitrinant truputį gelio ant rankų, kojų, pečių bei pilvo organizmas gauna pakankamai nėštumui kelią užkertančių hormonų.

Tyrėjų teigimu, tai gali būti iš tiesų patraukli piliulių alternatyva be pašalinio poveikio – pykinimo ar svorio padidėjimo.

Priešingai nei tabletė, ši priemonė tiktų ir krūtimi maitinančioms moterims.

Teigiama, jog gelis veiktų tokiu pačiu principu, kaip kontraceptiniai kūno pleistrai.

Mokslininkų teigimu, gelio privalumas toks, jog nelieka dviejų pagrindinių kontraceptinio pleistro trūkumų: matomumo bei baimės, jog bet kada šis gali nukristi, nusiklijuoti, be to, nereikėtų taip sekti laiko kaip naudojant piliules.

Šiuo metu atitinkamos institucijos tikrina gelio naudojimo saugumą ir jei viskas bus gerai, išradėjai tikisi netrukus pradėti jo pardavimą.

Tiriant gelį, 7 mėnesius jį bandžiusios 20-30 metų amžiaus moterys nepastojo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Mano mama vartojo brangius kontraceptikus, kol kai nesuguzavo krutines, ir neturejo operuotis, kai gulejo palatoj salia jos buvo vien 15, 16 metu merginos, kurioms krutyse taip pat visokie pyktybiniai augliai vesejo ir ne po viena ar du o po 10 ir daugiau, priezastis aiski...Palata lankantis gydytojas buvo atviras, jog kontraceptikai nera istirti, ir tu nezinai, kuo tau gali pasireiksti ju salutinis poveikis ateityje...Jau verciau kokius prezervatyvus naudot ir viskas bus gerai...
taip.....dar vieną šlamštą išrado-palengvėle ir susinaikinsim,prie ko sėkmingai ir einama
nu ne.. savo kailiu patyriau, kad kontraceptikai yra toooooks blogis.
Jo dings ne tik mėnesinės bet ir pačios moterys su savo visom dziundzem, pilkik, gerkit, rykyt...:((
varykit varykit visokį cheminį šlamštą. Kas iki šiol GAMTOS yra sukurta nereikia į tai kištis. Ir nereikia aiškinti mokslas žino. Magnatai piniguočiai plėšikai prisidengę mokslu ir kitu blizgančiu mėšlu bruka mums visokį ŠLAMŠTĄ.
is kur istraukiai kad puse metu gerent kontroceptikus dingsta visiskai menesines? :D
koksskirtumas kokia forma naudot kontraceptikus. vistiek zala organizmui yra milziniska ir kenkia kaip ir isi kiti kontraceptikai. ar gelis ar ar tablete - nori greiciau mirt ar susilaukt issigimusiu anuku naudok i sveikata
yra ir puikesne naujove, puse metu pavartoju kontraceptines, dingsta visiskai menesines :)
Wow, puiki naujovė:]
Naujas komentaras