Kova su priešlaikine ejakuliacija: kokie galimi problemos sprendimo būdai?

1377083773fotolia_49120890_subscription_lm(1).jpg
 
2 komentarai
Priešlaikinė ejakuliacija – viena dažniausių lytinės funkcijos sutrikimų. Deja, priešlaikine ejakuliacija skundžiasi net 20-30 procentų viso pasaulio vyrų. Dažnai taip ir nepavyksta rasti konkrečios priežasties, kodėl taip nutinka, tačiau, turime pripažinti, kad tai – gana didelė problema, galinti turėti įtakos net ir poros tarpusavio santykiams

Ejakuliacija skirstoma į:

> Pirminę – ja vyrai skundžiasi jau nuo pat lytinio gyvenimo pradžios. Pirminė ejakuliacija paprastai pasižymi tuo, kad sperma išsilieja jau per pirmąją lytinio akto minutę, ir vyras nesugeba atidėti ejakuliacijos.

> Antrinę – priešlaikine ejakuliacija vyras pradėjo skųstis vėliau, ne nuo pat lytinio gyvenimo pradžios.

Priešlaikinę ejakuliaciją gali lemti daugybė veiksnių, kuruos, deja, ne visuomet galima kontroliuoti. Tam gali turėti įtakos tiek biologiniai, tiek psichologiniai veiksniai. Vyrai neturėtų jausti gėdos ir pasikalbėti apie tai su gydytoju – daugeliu atveju šią problemą galima išspręsti. Pateiksime keletą dažniausiai taikomų metodų, galinčių padėti kovoti su šia problema:

Antidepresantų vartojimas

Žinoma, tai yra receptiniai vaistai, ir dėl jų vartojimo reikėtų pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Anestetinio kremo naudojimas

Jo sudėtyje yra lidokaino, kuris sumažins varpos jautrumą ir atidės ejakuliaciją. Vis dėlto, tai gali turėti įtakos ir moters pojūčiams – jie taip pat gali būti silpnesni.

Seksualinė terapija

Turbūt kiekvienas vyras yra pastebėjęs, kad antras lytinis aktas iš eilės trunka ilgiau. Taigi, rekomenduojama prieš lytinį aktą... masturbuotis.

Prezervatyvo naudojimas

Prezervatyvas sumažina varpos jautrumą, todėl lytinis aktas trunka ilgiau. Reikėtų vengti labai plonų prezervatyvų.

Lėtesni judesiai

Atraskite pozą, kuria mylintis varpa nebūtų tokia jautri. Pabandykite tai daryti lėčiau, neskubėkite.

Priešlaikinė ejakuliacija tikrai nėra ženklas, kad jau lytinių santykių srityje esate „išėję į pensiją“, ieškokite būdų, kurie geriausiai padeda kovoti su šia problema, ir nevenkite gydytojų – jie tikrai parinks tinkamiausią būdą, kaip su tuo kovoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
kiekvienam savas kelias į laimę:)
Gerai padeda prailginti malonumą ir sustiprinti erekciją sportas (pvz. bėgimas). Ir nereikės jokių vaistų (kurie kenkia kepenims).
Naujas komentaras