Kūno plaukai – ką daryti ir ko nedaryti

 
2 komentarai
Savęs priežiūros įpročiai keičiasi dėka metroseksualų judėjimo. Anksčiau su kūno plaukais daugiau kovojo moterys, tačiau dabar kūno plaukų šalinimas tapo įprastas ir vyrams. Vyrai jau priprato prie kosmetikos įvairovės, tačiau atsiranda ir vis labiau ryškėja vyrų kūno plaukų tvarkymo kryptis.

Tačiau prieš kimbant į skutimosi mašinėlę patarčiau perskaityti kelis patarimus apie kūno plaukų tvarkymą. Juk riba tarp seksualumo ir pasibjaurėjimo labai nežymi. Taigi pateikiu kelis patarimus apie tai, ką daryti su savo kūno plaukais:

REIKIA susitvarkyti pažastų plaukus

Visų pirma reikia suprasti, kad moterys žino, kad vyrų pažastys plaukuotos ir yra tam pasiruošusios, tačiau tai nereiškia, kad tavo pažastų plaukai turi tapti nepraeinamomis džiunglėmis. Pabandyk naudoti elektrinę skutimosi mašinėlę ir tiesiog patrumpink plaukus. Pastebėsi, kad pažastys mažiau prakaituos ir nebus to bjauraus kvapo.

NEREIKIA plikai išskusti pažastų

Kaip buvo minėta anksčiau, moterys tikisi ir žino, kad vyrai plaukuoti ir turi plaukus pažastyse. Tikriausiai ji iškart nepastebės, kad tavo pažastys išskustos plikai, tačiau vėliau jai gali kilti klausimas dėl tavo plikų pažastų. Tau pačiam bus patogiau tiesiog patrumpinti plaukus. Tad jei tu nesi modelis, palik šiek tiek plaukučių pažastyse. Nebijok, moterų tai neišgąsdins, tačiau būtinai prauskis. Net plikos pažastys neapsaugos nuo nemalonaus prakaito kvapo.

REIKIA tvarkyti krūtinės plaukus

Daugelis moterų plaukuotą krūtinę laiko vyriškumo simboliu, tačiau jos dažniausiai vengia tos kiliminės dangos ant tavo krūtinės. Būtų gerai, jei išretintum savo krūtinės plaukus, tačiau kažkiek paliktum – moterys mėgsta perbraukti savo pirščiukais per tavo krūtinės plaukus. Taip pat yra moterų, kurios mėgsta visiškai pliką krūtinę. Jei nuspręsi nusiskusti krutinę plikai, tau teks tai daryti reguliariai, kadangi išaugę plaukučiai trukdys tau ir atrodys keistai jai. Geriausiai būtų nusiskųsti taip, kad būtų patogu Tau.

NEREIKIA taikyti brazilišką šukuoseną arba skustis plikai visur

Kartais paeksperimentuoti sveika, tačiau nereikia persistengti. Jeigu vyras nuolat šalina kiekvieną plaukutį nuo savo genitalijų, moteris gali pagalvoti, kad jis arba apsėstas sekso, arba neįtikėtinai didžiuojasi savo organu.

Jei tu nesi plaukikas ar profesionalus dviratininkas, tau nereikia šalinti plaukų nuo viso kūno siekiant pagerinti rezultatą. Visiškai plikai nuskųstas vyras – keista būtybė – pripažink. Jeigu ruošiesi atsikratyti plaukų nuo torso bei genitalijų, nusiskųsk ir kojas. Tie du plaukuoti pagaliai tikrai gadins vaizdą, jei paliksi juos neskustus.

REIKIA atsikratyti pečių bei nugaros plaukų

Moterys sako, kad plaukai ant pečių arba nugaros geriausiu atveju atrodo netvarkingai. Nėra jokio loginio paaiškinimo, kodėl moteris su malonumu perbrauks pirščiukais per tavo krūtinę ir su šleikštuliu žiūrės į tavo plaukuotą nugarą ir pečius. Tiesiog taip yra. Padaryk sau paslaugą ir atsikratyk visų plaukų nuo pečių ir nugaros.

REIKIA susitvarkyti tarpukojį

Tau juk patinka, kai tavo partnerė būna gražiai susitvarkiusi savo vietelę. Malonu pažiūrėti ir ne tik. Tas pats galioja ir tau. Gražiai ir tvarkingai patrumpinti plaukai ant genitalijų bei gaktos tikrai trauks moters akį. Be to Tavo pasididžiavimas atrodys didesnis bei išvengsi nemalonaus kvapo.

NEREIKIA išskutinėti figūrėlių

Nebent tai yra juokas ir viskas bus pašalinta iškart juokui pasibaigus. Jokiu kitu atveju vyras neturėtų išskutinėti jokių formų iš savo kūno plaukų. Ypatingai ši taisyklė taikoma gaktos plaukams. Tau nereikia savo moters nukreipti „ten“ strėlytėmis, juostelėmis, širdelėmis ir t.t. Moteris žino ko nori ir ką daryti – patikėk. Gražus, tvarkingas plaukų takelis, keliaujantis tavo presu (nuo bambos arba aukščiau) tikrai atves ją link tikslo.

Ko nori moterys

Tikrai nereikia taikyti savo priežiūrą, kūno plaukus ir t.t. prie moterų norų. Jei nori nusiskųsti savo genitalijas ir tau tai yra patogu – pirmyn! Tačiau moterys nori matyti tave nuogą, o ne vyrai (tikiuosi), tad atsižvelk ir į jų nuomonę prieš kibdamas į darbą. Nenusimink, jei po tavo pasitobulinimo partnerė negalės žiūrėti į tave nesijuokdama – plaukai greitai atauga. Tu greitai grįši į normalų gyvenimą.

Taigi tavo kūno plaukai – tavo reikalas, bet atsižvelk ir į moteris. Svarbiausia, kad būtų patogu tau.

 
Komentarai (2)
Pas mane tai kyso plaukai is visur :D kaip faina.
vyram, tai dar kaip ne kaip kai plaukai kyso is pazastu, bet kai moterim - tai ... .
Naujas komentaras