Malonu ir naudinga: ar seksas tikrai lieknina?

11892-Does_CBD_Make_Sex_Better-_1296x728-header.jpg
 
Ar gali kūniški malonumai pakeisti pilnavertę treniruotę sporto salėje? Be abejo, ne. Bet ar seksas padeda sulieknėti? Šį kartą atsakymas teigiamas – taip, padeda, ir dar kaip! Ir kuo intensyvesnis jūsų intymus gyvenimas, tuo sparčiau jūs artėjate prie savo svajonių figūros. Leiskime faktams kalbėti patiems už save! Taigi jūsų dėmesiui – penki faktai, bylojantys lovos fitneso naudai.

Seksas degina kalorijas

Tik sausi skaičiai: jei lovoje praleidžiate 1 valandą žiūrėdami televizorių, sudeginate vos 70 kcal. O 25 minučių meilės žaidimų padeda sudeginti 80-90 kcal vos per 25 minutes. Seksą šiuo atveju galima palyginti su vidutinio intensyvumo dviračio treniruoklio mynimu. Sutikite – pakankamai svari priemonė imtis sekso lieknėjimui.


 

Seksas treniruoja raumenis

Jei nepatingėsite paįvairinti savo seksualinio gyvenimo, išbandyti naujų pozų ir naujų žaidimų – gali būti, kad sulauksite labai teigiamų rezultatų. Efektyviausios pozos lieknėjimui moterims – raitelė ir šuniukas. Pirmoji gera tuo, kad treniruoja šlaunų ir sėdmenų raumenis, o antroji padeda treniruoti rankas. Aukštasis pilotažas – poza tiltelis. Ji padeda treniruoti šlaunis, juosmenį, kojas ir presą. Ir atsiminkite: orgazmo metu paspartėja pulsas, kalorijos imamos deginti gerokai greičiau.


 

Seksas slopina potraukį angliavandeniams ir riebalams

Skamba kaip fantastika, ir vis dėlto tai – įrodytas faktas: reguliarus seksas padeda lieknėti, kadangi leidžia organizme palaikyti optimalų kortizolio (streso hormono) lygį. Ir tai puiku, kadangi organizme išaugus kortizolio koncentracijai didėja apetitas bei noras suvalgyti ką nors itin nepalankaus figūrai. Seksas šio hormono kiekį šiek tiek sumažinta, todėl dažniau mylintis lieka mažiau pagundų pasmaguriauti bandele ar porcija ledų. 

Aistringo sekso ir saldžių sapnų

Mylėjimasis normalizuoja miegą, kurio trūkumas, kaip besisuktumėte, lemia svorio augimą. Net ir tuo atveju, jei maitinatės taisyklingai ar laikotės dietos. Miegą pagerina sekso metu išsiskiriantis hormonas oksitocinas – tai malonumo, prieraišumo ir susitaikymo hormonas. Šio hormono išsiskyrimas intensyvėja net ir tuo atveju, jei jus kas prieš miegą tvirtai apkabina. Kai jūsų miegas normalizuosis, pradės palengva kristi svoris – tai taip pat įrodyta moksliškai.


 

Seksas didina savivertę

Tarp mūsų savivertės ir mylėjimosi dažnumo egzistuoja tvirtas ryšys. Seksas lemia tai, kad save imame vertinti geriau. Ir kuo dažniau mylimės – tuo geriau vertiname savo kūną, vėliau stengiamės skirti daugiau dėmesio savo išvaizdai ir sveikatai. Kita vertus, tie, kurie visiškai patenkinti savimi, rečiau atsisako meilės žaidimų. Tiesiog puikus uždaras ratas. Ir jis tikrai veikia!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras