Merginos labiau patyrusios sekse nei vaikinai

 
3 komentarai
Аmerikiečių mokslininkai, atlikę tyrimą, priėjo prie išvados, kad merginos nėra tokios drovios ir susikausčiusios intymioje gyvenimo sferoje kaip vaikinai.

Šis skirtumas išryškėja dar paauglystės laikotarpiu. Be to, merginos daug dažniau užmezga abejotinas pažintis ir nevengia vienos nakties nuotykio su mažai pažįstamais partneriais nei vaikinai. O daugumos atvejų dailiosios lyties atstovių pirmas seksualinis kontaktas įvyksta be apsaugos priemonių. Taip gerokai rečiau atsitinka su to paties amžiaus vaikinais.

Tyrimą atliko Arizonos valstijos universiteto specialistai, vadovaujami Nicole Veller. Mokslininkus kiek nutebino gauti rezultatai, kadangi „tradiciškai“ vyrams būdinga turėti daugiau sekso partnerių. Tačiau palyginus su kiek anksčiau atlikto tyrimo duomenimis, pastaraisiais metais tarp abiejų lyčių jaunuolių, turinčių intymių kontaktų, greičiau užsikrečiama ligomis, perduodamomis lytiniu keliu nei anksčiau.

Per tyrimą taip pat paaiškėjo, kad 19 metų jaunuoliai, o maždaug 15 proc. tarp jų – merginos, bent vieną kartą buvo susidūrusios su kuria nors venerine liga. Veller nuomone, taip atsitinka dėl to, kad jaunimo žinios apie kontracepcijos priemones ir apsisaugojimo būdus – nepakankamos. Todėl artimiausiu metu mokslininkai planuoja pravesti panašius tyrimus šioje sferoje ir išsiaiškinti, kokie pagrindiniai faktoriai lemia atsisakyti kontracepcijos priemonių.

 
Komentarai (3)
"daug daugiau domisi sia tema, skaito ne tik straipsnius zurnaluose bet ir knygas"
Va cia tai xuine :DDD Skaito?! Oh realy?!
Jei tavo vyras toks, tai nesakyk kad visi tokie. As manau merginos daugiau bybiu mato, todel ir patyrusios daugiau, kekses.
merginos, dazniausiai, daug daugiau domisi sia tema, skaito ne tik straipsnius zurnaluose bet ir knygas. o vyrai ka? nieko. paziuri porno ir ysivaizduoja kad jau viska moka :D
Naujas komentaras