Moteris su dvejomis vaginomis pasirodė JK televizijoje

 
2 komentarai
Didžiojoji Britanija liko šokiruota, kai rytinėje TV programoje moteris atvirai pasipasakojo apie savo medicininę būklę, kuri dar yra žinoma kaip uterus didelphys ir reiškia, kad ji turi dvi gimdas ir dvi vaginas.

Hazelė Jones (27) atskleidė savo būklę, pasitaikančią vienai iš milijono, laidos „This Morning“ (liet. „Šį rytą“) metu.

„Embarrasing bodies“ (liet. „Nepatogūs kūnai“) sveikatos ekspertė dr. Dawnė Harper laidos metu paaiškino, kad Hazelės būklė atirado dėl to, kad kai panelė Jones buvo dar kūdikis, jos gimdos kaklelio pertvara nelūžo, todėl vietoj vienos gimdos susiformavo dvi.

Uterus didelphys, dažniau žinoma kaip „dviguba gimda“, atsiranda kai moters gimda formuojasi netaisyklingai, atsiranda tarsi pertvara ir išsivysto dvi įsčios. Nors tokia būklė nėra reta, dvi gimdos pasitaiko ypatingai retais atvejais.

„Dvi angos suformavo dvi atskiras gimdas, dvi vaginas ir du gimdos kaklelius. Ir nors atvejai, kai gimdą perskiria pertvara atsiranda pakankamai dažnai, dvi atskiros gimdos yra kur kas retesnis reiškinys, pasitaikantis 1 iš milijono“, - aiškino dr. D. Harper.

H. Jones pirmą kartą pastebėjo, kad kažkas negerai, kai lytiškai subrendo ir 14-os metų jai pirmą kartą pasirodė mėnesinės.

„Buvo labai nesmagu. Kentėjau nuo siaubingų skausmų, o menstruacijos būdavo labai gausios. Dabar žinau, kad taip būdavo dėl to, kad turiu dvi gimdas“, - pasakojo Hazelė. „Nebuvo malonu. Turėjau draugų, kuriems bandžiau paaiškinti, kad turiu problemų, bet jie nė nenutuokė, ką aš darau blogai. Aš vis tai pastebėdavau“, - sakė 27-erių mergina.

Ji atskleidė ir tai, kad nekaltybę taip pat prarado dukart, nes turėjo dvi mergystės plėves – plonas membranas, dengiančias išorinį vaginų išėjimą, kurios pirmojo lytinio akto metu plyšta.

Ji aiškino: „Jei nežinai, kad turi tai, gyvenimas gali tikrai apkarsti, nes aš nuo pat jauno amžiaus galvojau, kad man šlapimo pūslės uždegimas ir šlapimtakio infekcijos“.

Vis dėlto, nepaisant to, kad jai siūlė operaciją, kuri „pataisytų“ jos būklę, H. Jones atsisakė: „Jie turėtų elgtis su tavimi kaip su operaciją pasidariusiu transseksualu, nes jei kažkas iš šios zonos tau yra pašalinta, atsiranda rizika, kad tai vėl suaugs. Reikia, kad tai visą laiką būtų atskirta, o tai gali būti labai nepatogu ir lemti randų atsiradimą“.

Gydytojai taip pat įspėjo, kad Hazelė gali patirti komplikacijų, jei ji nuspręs turėti vaikų, nes ji patenka į padidintos neišnešiojimo, priešlaikinio gimdymo ir kraujavimo nėštumo metu rizikos grupę.

Ji sakė: „Man pranešė, kad jei aš pastosiu, turėsiu būti labai atsargi ir nepastoti kitoje pusėje dar kartą, nes gali išsivystyti du kelių mėnesių amžiaus skirtumo vaisiai. Taip pat yra didesnė rizika pagimdyti anksčiau laiko ir kraujuoti nėštumo metu“. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
bijau kraujo( vyras)... weeee
kaip ten tiek sutelpa...
Naujas komentaras