Moters krūtys teigiamai veikia vyro širdį

 
4 komentarai
Kaip žinoma, vyrai visų pirma žiūri į kojas, o paskui tik žvilgsnis krypsta į krūtis. Neseniai buvo atliktas tyrimas, kuris paaiškino, kodėl vyrus traukia didelis krūtinės dydis.

Kaip paaiškėjo, labiausiai didelis biustas traukia lotynų amerikiečius. Jie mano, kad idealus krūtinės dydis – 5-6.

Kalbant apie europiečius, čia lyderiauja 2-4 dydžiai. Būtent šis dydis laikomas sveikatos rodikliu.

Meilė didelei krūtinei pasireiškia dar ir todėl, kad krūtis, spenelis – pati švelniausia moters kūno dalis, prie kurios liestis yra labai malonu, ypač, jei jos yra daug. Ir kadangi šie prisilietimai yra erotiški, todėl tai sukelia vyrišką erekciją.

O štai neseniai buvo išsiaiškintas ir medicininis faktas, paaiškinantis, kodėl vyrus taip „kabina“ moters krūtinės dydis. Paaiškėjo, kad vyrams, kurių pastovios partnerės buvo moterys su didelėmis krūtimis, gerėdavo širdies veikla. Mokslininkai padarė išvadas, kad moterys, rečiau sergančios širdies ligomis, nuteikia ir partnerio širdį plakti sveikai. O kadangi putnių moterų prisilietimai krūtimis prie vyrų yra gerokai didesni, tai ir „gydo“ jos efektyviau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
jus skaityti nemokat ar ka cia raso kad kad vyrui sirdis sveikesne kuo jo moteris didesne krutine
visiska nesamone , gaunasi kuo didesni kibirai tuo svikesne, totalus nusisnekejimas...
Idekit papu foto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O kas bendro tarp didelių krūtų ir sveikos širdies (moters)? Taip išeitų, kad tų, kurių krūtys mažos, širdys yra nesveikos. Totali nesąmonė.
Naujas komentaras