Moterų melas vengiant sekso - sutrikimas

 
10 komentarai
Mokslininkai tiki, jog gali būti pagrįstas paaiškinimas, kodėl moterys teisinasi nenorėdamos intymių santykių su vyru.

Mokslininkų teigimu, išsiaiškinta, jog menką libido turinčių moterų smegenų veikla gerokai skiriasi nuo tų, kurios jaučia sveiką sekso potraukį.

„Pastebėjome, jog merginų, turinčių menką lytinį potraukį, kraujo apytaka kiek sutrikusi – aistros metu kraujas ne taip greitai suteka į smegenis. Tai galėtų būti paaiškinimas, kodėl kai kurios moterys nesimėgauja seksu“,- pasakojo tyrėjai.

Jų teigimu, buvo lyginamos dviejų moterų grupių smegenys: tų, kurioms diagnozuotas sumažėjęs seksualinių troškimų aktyvumas bei tų, kurios džiaugėsi normaliu potraukiu kūniškiems malonumams. Tyrimo dalyvės žiūrėjo erotinius filmus, o mokslininkai tuo metu stebėjo jų smegenis magnetinio rezonanso pagalba.

Pastebėta, jog sekso scenų metu visų normalų potraukį turinčių moterų kraujas suplūsta į smegenis. Tuo tarpu kitų dailiosios lyties atstovių smegenyse nepastebėta jokių pokyčių.

Beje, nepaisant tyrimo rezultatų, kai kurie gydytojai tvirtina, jog sumažėjęs seksualinių troškimų aktyvumas – farmacininkų išrastas skundas, jog taip siekiame užsidirbti gaminant Viagrą ir panašias priemones.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
Remigijus 2010.12.20. 23:28 Moterys turi 4 skyles...
Na taip vyrai galvoja daug apie sexa nes turi dvi galvas, o moterys daug plepa nes turi dvejas lupas
niekuo cia nepagydisi,reik noro ir wiskas:D
na ir komentarai
просто она его не хочет! вот всё!:)
Kas nežino, kad tiems (tiek moterims, tiek vyrams), kuriems su galva ne viskas gerai (švelniai tariant), tiems antras galas veikia net labai gerai ;-)
Saule, jau ne tau ce sakyt kaip mes galwojam.. patyletum gereu.. patik ciuju neprotinguole
na jei jau kaltos smegenys, tai zinau kaip ta isgydyti, reikia rimtos galvos traumos ir tada taip visko visko norisiebenormaliai :)) kalbu is patirties. aisku trauma tokia nesidziaugiu, nes prireike net galvos operaciju, bet tokia nebenormali trauka atsirado ;)
Na taip... Dvi galvas, bet vyrai pasižymi ir tuo, kad visuomet galvoja galvute, o ne galva.. :)
Vyrai visuomet pasižymi tuo,kad turi dvi galvas:)
Naujas komentaras