Mylėti ir mylėtis – sveika

seksas1(3).jpg
 
3 komentarai
Kokybiški reguliarūs lytiniai santykiai (aišku, tik su visomis prasmėmis patikimu partneriu) suteikia ne tik žodžiais sunkiai nusakomą pasitenkinimą, sukeliamą orgazmo, bet ir akivaizdžią teigiamą naudą fizinei bei psichinei sveikatai. Ir tai – ne milžinišku seksualiniu apetitu pasižyminčiųjų pasiteisinimas, tačiau moksliniais tyrimais bei eksperimentais pagrįsti faktai.
  • Moterys, oraliniu seksu metu nevengiančios nuryti vyro „dovanėlės“, neretai ir pačios to nežinodamos puoselėja psichinę savijautą. Įrodyta, jog vyro sperma – veiksmingas antidepresantas. 
  • Reguliarūs lytiniai santykiai vyresniame amžiuje gali padėti pagerinti sveikatą, tiesa, priklausomai nuo lyties, išskiriami tam tikri niuansai. Vyrams, norintiems džiaugtis sveikesne širdimi, užtenka tiesiog reguliaraus lytinio akto, tuo tarpu vyresnėms nei 50 metų moterims seksas naudingas tik tada, kai šiuo iš tikrųjų mėgaujamasi. 
  • Kamuoja padidėjęs diastolinis kraujospūdis? Vietoje saujos medikamentų išbandykite…seksą. Turėtų suveikti!
  • Tikslinga lyginti sekso bei galvosūkių poveikį smegenų veiklai. Pastarieji aktyvina su mąstymu bei logika susijusias smegenų sritis, o orgazmas – emocijų, komunikacijos, pasitikėjimo, meilės bei judesių koordinavimo centrus.
  • Lytinis aktyvumas tiesiogiai proporcingas moterų vaisingumui. Dailiosios lyties atstovių, seksu užsiiminėjančių dažnai, imuninė sistema skiriasi nuo pasyviųjų. 
  • Reguliarūs lytiniai santykiai ne tik suteikia įsivaizduojamus psichologinius sparnus, bet ir vizualiai jaunina. Jei būsite seksualiai aktyvūs ir seksu užsiiminėsite 4 kartus per savaitę, plastinių operacijų tikrai neprireiks: ir taip atrodysite net 12 metų jaunesni!
  • Seksualinis kontaktas padeda palaikyti teigiamą smegenų veiklos funkciją bei skatina naujų smegenų ląstelių gamybą.
  • Kuo ilgesnis bei intensyvesnis seksas, tuo didesnės naudos protinei veiklai galima pasiekti. Mylėkite ir, žinoma, mylėkitės: būsite ne tik laimingesni, bet ir sveikesni!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Vieniši žmonės susiranda tokius pačius vienišus ir problema išspręsta. :)
sutinku, ka daryt vienisiem zmonems ;/
O kai nera su kuo...
Naujas komentaras