Natūralūs būdai, kaip pagerinti erekciją

jis-520a2a0287b2d(1).jpg
 
5 komentarai
Kas yra geras seksas? Pirmiausia, tai pakankamos trukmės procesas, kuris užtikrina vyrui ir moteriai galingą orgazmą. Bet kartais nutinka taip, kad erekcija susilpnėja, tampa vis sunkiau susijaudinti ir trumpai tariant, atsiranda problemų su vyriškumu. Tokiu atveju, abi šalys lieka nepatenkintos, o seksualinis pasyvumas neigiamai paveikia poros intymų gyvenimą ir santykius.

Norėdami pašalinti seksualinius sutrikimus, būtina išsiaiškinti jų kilmę ir  pobūdį. Atsižvelgiant į konkrečius veiksnius, svarbu pasirinkti geriausią erekcijos disfunkcijos gydymo būdą.

Taigi, pradėkime!

Erekcijos problemas sukeliantys veiksniai:

Stresas ir psichologiniai sutrikimai. Nuolatinis stresas ir stresinės situacijos, skandalai, barniai ir depresija neigiamai veikia seksualinį pajėgumą. Svarbu vengti įtampos ir skirti daugiau laiko poilsiui. Kuo dažniau būkite gamtoje. Jei ilgesnį laiką vargina bloga savijauta, jaučiate nerimą, vertėtų apsilankyti pas gydytoją. Gali būti, kad gydytojas jums skirs antidepresantų, kurie padės pakelti “džiaugsmo” hormono – oksitocino lygį organizme. Atsiras daugiau energijos ir noro džiaugtis gyvenimu. Teigiamų rezultatų galima tikėtis jau po dviejų savaičių, tačiau savijautai pagerėjus nereikėtų nutraukti gydymo kurso. 

Sėdimas gyvenimo būdas. Sėdimas darbas ir silpna fizinė veikla neigiamai veikia dubens organų darbą. Kraujo pritekėjimas į varpą lėtėja ir erekcijos funkcijos silpnėja. Aktyvus sportas – geriausia išeitis. Geriausia fizinius pratimus pradėti ryte. Taip pat skirkite šiek tiek laiko dubens organų pratimams. 

Antsvoris. Ši diagnozė dažnai yra prastos mitybos ir sėdimo darbo rezultatas. Todėl norint atsikratyti  papildomų kilogramų, reikia pasirinkti tinkamą dietą, kad nepritrūktumėte naudingų medžiagų.
 
Miegas. Skirkite miegui ne mažiau kaip 8 valandas per parą.  Skirdami pakankamai laiko miegui, išvengsite streso, nerimo, užkirsite kelią emociniam ir fiziniam  išsekimui. 

Nereguliarus seksas. Jis taip pat laikomas vyriškos galios ir erekcija silpnėjimo priežastimi. Jei rytą pradėsite nuo reguliaraus sekso, kūnas gaus didžiausią doze testosterono. Įrodyta, kad reguliarus seksas sukelia reprodukcinės sistemos pokyčius ir normalizuoja erekcijos funkcijas. 

Piknaudžiavimas alkoholiu. Norint atkurti seksualinę sveikatą, svarbu sumažinti suvartojamo alkoholio kiekį, nes besaikis svaigiųjų gėrimų vartojimas mažina vyriškojo hormono tostesterono testosterono gamybą. 

Natūralūs būdai, kaip pagerinti erekciją:

Kontrastingas dušas. Procedūra turėtų būti atliekama ryte ir vakare, ypač rekomenduojama prieš sueitį. Kontrastingas šalto ir karšto vandens poveikis teigiamai veikia nervų sistemą ir kraujotaką. Ši procedūra padidina kraujo pritekėjimą į lyties organus, pagyvėja ir suaktyvėja nervų galūnėlių jautrumas. Po kontrastingo dušo atsiranda daugiau jėgų ir energijos. 

Pėdų masažas. Žmogaus pėdoje yra daugybė svarbių taškų, kurie yra atsakingi už visų vidaus organų veiklą ir funkcionavimą. Pėdų masažas prieš aktą padės organizmui pasiekti didesnį susijaudinimą. Šią procedūrą galite atlikti patys arba to paprašyti partnerės. Naudinga vaikščioti basomis ant smėlio ar žolės. Natūralus masažo poveikis padės pasiekti tvirtesnės  erekcijos.

Laipsninis dušas.  Kitas būdas pagerinti erekciją pasitelkiant vandens procedūras. Pradėkite nuo apsiliejimo kambario temperatūros vandeniu, o tada laipsniškai mažinkite vandens temperatūrą. Svarbu, kad temperatūra būtų mažinama palaipsniui. Šis liaudies medicinos gydymo metodas teigiamai veikia nervų, kraujagyslių ir virškinimo sistemą, kas teigiamai atsiliepia ir seksualinei sveikatai.

Kegelio pratimai. Šie pratimai naudingi ne tik moterims, bet ir vyrams. Dubens organų treniruotės rekomenduojamos esant prostatos skausmams ir prostatos ligų profilaktikai, esant šlapimo nelaikymui. Taip pat Kegelio pratimai vyrams padeda sustiprinti erekciją ir leidžia prailginti lytinio akto trukmę. 

Vaistažolių užpilai ir arbatos. Ženšenio šaknis ar ginkmedis gali būti efektyvios priemonės kovojant su erekcijos sutrikimais. Šie natūralūs afrodiziakai buvo žinomi dar žiloje senovėje kaip vyrišką potenciją gerinantis vaistas.  Veiksmingos stiprios šių vaistažolių arbatos.  Galite taip pat rinktis  maisto papildus, kurių sudėtyje yra ginkmedžio ar ženšenio ekstrakto. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
man erekcijos problemas padėjo išspręsti Prelox.(Gėriau apie 5 mėnesius)
o po keliu val suveikia???
nu jau vyrukai jei jau nebestovi tai manau joks alus nebepades
gali buti, bet tai turi buti naturalus tamsus alus ir jo galima ne daugiau kaip 0,5 isgert i diena :)
Kaip ne keista, bet ir natūralus alus (ne koks sintetinis) padeda erekcijai, pats net nustebau, spėju, kad čia alaus mielės padėjo.
Naujas komentaras