Ne iš piršto laužti faktai apie orgazmą

orgazm(1).jpg
 
Ne paslaptis, jog mokslininkai mėgsta įsiskverbti į visas žmogaus kūno paslaptis, o seksas, orgazmas ir masturbacija yra viena mėgstamiausių tyrimo objektų temų tarp mokslininkų, medicinos atstovų ir įvairių sričių specialistų.

Ispanijos seksologas Mariano Rosello Gaja atliko išsamius tyrimus apie žmogaus orgazmą, o  savo tyrimo rezultatais pasidalino su Nacionaline Lotynų Amerikos BBC televizija. Taigi, pasak M. Rosello ir jo tyrimų komandos,  orgazmas  padeda pašalinti skausmus, ypač tuos, kurie yra susiję su menstruacinio  ciklo ir ginekologinių ligų simptomais: “Visos medžiagos, kurios  per kraujotaką patenka į žmogaus organizmą orgazmo metu, veikia kaip stiprus analgetikas ir  tai moterims padeda susidoroti su priešmenstruacinio laikotarpio skausmais”, - teigė Rosello. Taigi, ar mylėtis, ar ne šiuo moterims nemaloniu laikotarpiu, jūsų reikalas. Tačiau jei jus vargina skausmai ir kiti nemalonūs menstruacijų simptomai, galbūt vertėtų išbandyti natūralius nuskausminamuosius. 
 

Amerikiečių leidinyje “Seksualiniai ryšiai ir terapija” buvo publikuoti tyrimų rezultatai apie vyrų masturbaciją . Kaip atskleidė tyrimas, reguliariai be užsiimančių masturbacija vyrų imuninė sistema funkcionuoja  geriau nei tų, kurie linkę susilaikyti nuo šio malonumo. Taip pat tyrimas parodė, jog  vyrai  (nuo  20 iki 50 metų amžiaus), kurie masturbuojasi daugiau nei penkis kartus per savaitę,  rečiau serga įvairiomis onkologinėmis ligomis. 
 

Taip pat masturbacija, ypač vyrų, veiksmingai kovoja su nemiga. Mokslininkai šį reiškinį sieja su  į kraują, orgazmo metu, patekusiais  itin dideliais hormonų kiekiais. Tokie  hormonai kaip katecholaminai, endorfinai, citokinai pagerina miego kokybę ir padeda greičiau  užmigti. 
 

 

Jei manote, jog viskas, ko jums reikia, kad turėtumėte sveiką ir gražų kūną, tai pilnavertė mityba ir sportas, klystate. Mokslininkai atliko daugybę tyrimų apie seksą ir  masturbaciją bei  priėjo vieningos  išvados, jog  būtent orgazmas pagerina bendrą žmogaus sveikatą -  tiek biologiniu, tiek psichologiniu lygiu.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras