Neduok Dieve: ekspertai įvardino pačias blogiausias vietas seksui

beach(2).jpg
 
Pasak vyrų sveikatos specialistų, daugelis žmonių mėgsta eksperimentuoti ir mylisi pačiose netikėčiausiose vietose. Tačiau Arizonos universiteto mikrobiologas Charles Gerba pataria būti atsargesniems ir įvardina penkias pavojingiausias sveikatai mylėjimosi vietas.

Tad jei nenorite, kad malonumai baigtųsi visai nemaloniais dalykais, venkite užsiiminėti seksu  šiose vietose:

 

1. Paplūdimys

Kad ir kaip romantiškai beskambėtų, paplūdimys yra viena pavojingiausių vietų seksui. Mikrobiologas griežtai nepataria mylėtis paplūdimiuose, ypač tuose, kuriuose lankosi daug žmonių. Anot specialisto, didžiausias pavojus tyko vandenyje bei smėlyje. Čia galima rasti žmonių ir paukščių ekskrementų bei kitų atliekų. Seksualiniai žaidimai paplūdimiuose gali sukelti viduriavimą, odos bėrimus ir įvairias infekcijas.

2. Seksualiniai žaidimai aikštelėse ir parkuose

Būtent šias vietas mokslininkai įvardina kaip labiausiai nešvarias. Parkų ir žaidimų aikštelėse slepiasi daugybė mikrobų, kurie yra kenksmingi sveikatai.  Pasigauti gripo virusą ar kitą kvėpavimo takų infekciją galite per keletą minučių. 


 

3. Persirengimo kambariai prie baseino arba sporto salės

Po „lovos žaidimų“ tokiuose vietose galite nesunkiai pasigauti Auksinį stafilokoką, Streptokoką, Noro virusą ir įvairius grybelius. Ši vieta idealiai tinka daugintis šiems patogenams. 4. Kinas

Turėklai ir sėdynės kino teatre valomos gana retai, o dar rečiau  kino teatro salėse  atsisakoma užkandžių. Tad galite tik įsivaizduoti, su kokia gausybe įvairiausių mikroorganizmų  galite susidurti kino teatre. 


 

5. Lėktuvo tualetas

Lėktuvų tualetai yra viena mėgstamiausių mylėjimosi vietų, tačiau specialistai  pataria  atsisakyti  seksualinių eksperimentų keleivinių lėktuvų tualetuose.  Vidutiniškai  vienu tualetu lėktuve naudojasi iki septyniadešimt žmonių. Viešuosiuose tualetuose (ypač lėktuvų) gausu E. coli bakterijų ir kitų mikroorganizmų, kurie gali sukelti viduriavimą bei karščiavimą.
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras