Neištikimybė didina „penio lūžio“ riziką

 
5 komentarai
Remiantis naujausių tyrimų duomenimis, neištikimybė ne tik daužo širdis, bet taip pat gali baigtis ir sulaužytu peniu.

Nesantuokinis seksas, kuriuo užsiiminėjama neįprastomis aplinkybėmis, gali didinti varpos lūžio riziką, sako tyrimą atlikęs mokslininkas dr. Ardrew Krameris, Merilendo universiteto Medicinos centro urologas.

Mokslininkai teigia, jog didesnė rizika iškyla susidūrus su neįprastomis situacijomis arba vietomis, kuriose užsiiminėjama seksu.

Tyrime dalyvavę nuo varpos lūžio kenčiantys vyrai sužeidimo metu paprastai užsiiminėjo seksu tokiose neįprastose vietose kaip poilsio kambarys darbe. Be to, dažniausiai tai buvo nesantuokiniai romanai.

Tyrimo autorius teigia, kad seksu tokiose situacijose dažniausiai užsiiminėjama skubant ir neįprastose ar keistose pozose.

„Visi šie faktoriai mažino vyro pajėgumą apsaugoti savo penį nuo netikėtai staigių judesių, kurie ir gali lemti lūžį“, - sako dr. A. Krameris.

Nuo 2004 metų mokslininkas išstudijavo 16 penio lūžio atvejų. Tyrimo metu išsiaiškinta, kad pusė pacientų užsiiminėjo nesantuokiniu seksu. Dauguma jų tai darė voniose, automobiliuose ar liftuose ir tik trys prisipažino mylėjęsi savo miegamuosiuose su savo žmonomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
nera cia paprasta trauma, taciau merginu dziaugsmui pasakysiu, gal kurios nezino, kad penis neturi kaulo ir luzis, ka jus isivaizduojate tik jusu vaizduote.. luzis yra membranos, kuri gaubia peni plysimas.. tik vadinamas luziu..
viskas imanoma, cia paprasta trauma, kuri isgydoma, nebent isivaizduojat luzo kaip saka.. atrodo, kad net girdeje nesat apie tai.. keistuoliai
pritariu Laimai:D
ohh shut the fak up, ištimimybė tai tik naiviu žmonių bergždžias bandymas susikurt tikrumo ir amžinybės iliuzija šiame laikinam pasaulelyje, ieškant paramos kitame... tegu pagaliau atsiremia patys į save.
gerai, tegu luzta kikvieno neistikimojo penis :)
Naujas komentaras