Nimfomanija: seksualinės prievartos ar sveikatos sutrikimų padarinys?

misconceptions-about-women-with-a-lot-of-guy-friends-1.jpg
 
6 komentarai
Dauguma vyrų svajoja sutikti nimfomanę, nes su ja galima patenkinti visas savo užslaptintas erotines svajones. Tai mitas – partneris ir jo patenkinimas nimfomanių visiškai nedomina, jos yra susikoncentravusios tik ties savimi ir savo pojūčiais.

Nimfomanija – nuotaka (graik. k. nymphe) + aistra – pernelyg didelis lytinis moters susidomėjimas, hyperseksualumo rūšis. Kartais terminas „nimfomanija“ naudojamas perkeltine prasme, norint paaiškinti moters seksualinio elgesio formas, kurios nėra priimtinos visuomenėje, arba reiškia neigiamas moralės normas moters seksualiniame gyvenime.

Nimfomanija – šis terminas vartojamas ne tik moterims, bet ir vyrams: jo atitikmuo – satiriazis. Terminas yra kilęs taip pat iš graikų mitologijos, iš pavadinimo „satyras“ – gašlių ožio kojomis bėgiojančių miško demonų.

Nimfomanija gali vystytis dviem kryptim – noras pasiekti kiek galima daugiau orgazmų arba noras turėti kiek įmanoma daugiau partnerių.

Kartais nimfomanija vystosi kaip didelio streso išdava – yra atvejų, kai ji debiutuoja po išprievartavimo. Dauguma sergančiųjų vaikystėje buvo bandomi prievartauti, išprievartauti arba atvirkščiai – žiauriai baudžiami už viską, kas yra susiję su seksualumu.

Neretai šis negalavimas iškyla esant endokrininiams pažeidimams (tai gali atsitikti paauglystės arba klimaksiniu periodu, arba sutrikus kiaušidžių veiklai). Taip pat nimfomanija gali būti psichinės ligos signalas, dažniausiai – šizofrenijos.

Vieni mokslininkai teigia, kad nimfomanija yra akivaizdžiai matoma pagal kaukolės struktūrą. Tačiau šiuolaikiniai mokslininkai tai neigia, įrodydami, kad kaukolės formą neturi įtakos smegenų formai, todėl neleidžia atskirti nimfomanės „iš akių“.

Vyrauja mitas, kad nimfomanės yra visos kaip viena – ištvirkusios gražuolės blondinės su penkto dydžio biustu ir jausmingomis lūpomis. Žinoma, šiam mitui įtakos turėjo įvairūs sekso filmai. Tačiau tai toli nuo tiesos: nimfomanės būna skirtingos išvaizdos, kaip ir kitos normalios moterys, o seksualinio elgesio kontrolės netekimas atrodo ne itin patraukliai.

Terminas „nimfomanė“ daugiau nebevartojamas Vakarų medicinoje, nes neįmanoma atskirti, kas yra labai didelis sekso poreikis – vietoj to vartojamas hiperseksualumo terminas. Tyrimai parodė, kad tik 8 proc. vyrų ir 3 proc. moterų kenčia nuo hiperseksualumo.

Nimfomanės nejaučia malonumo nuo sekso. Pasvarstykite patys: jums patinka šokoladas, jo aromatas ir skonis, tačiau kas bus jei jūs jį valgysite visą laiką per dieną, kiekvieną savaitę. Jo skonis taps nemalonus arba jūs jam tapsite abejingi, tačiau jūs negalite nustoti valgyti šokolado, išleidžiate jam visus savo pinigus, gadinate sveikatą ir lėtai žudote save. Daugumai moterų nimfomanių seksas yra būdas „užmušti“ savyje liguistumo būseną, vienatvę arba kitas problemas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Bus ragiukai, nes nimfomane vienu neapsiribos
Pradžioje belekaip jėga, bet vyras irgi turi buti pajegus belekaip, kitu atveju ragiukai :)
Pradžioje belekaip jėga, bet vyras irgi turi buti pajegus belekaip, kitu atveju ragiukai ????
nimfonanija - jėga, super, liux
Nimfomane - sudetingas reikalas :)
Noreciau sutikti
Naujas komentaras