Prievartavimą pateisina seksomnija

 
5 komentarai
Neseniai buvo išteisintas paauglės mergaitės išprievartavimu kaltinamas vyras. Jis sugebėjo įrodyti, jog dėl kamuojamos seksomnijos miegodamas jis negalėjo suvaldyti savo sekso potraukio...

Seksomnija – tai  būsena, kurios metu užsiimama seksu miegant ir galiausiai apie tai nelieka jokių prisiminimų. Todėl tokią būseną vadina psichine negalia. Taigi, minėtas prievartautojas, 43-ejų Stephen Lee Davies, įrodė nekaltumą teigdamas, jog kenčia nuo šios ligos.

Teisėjas kaltinamojo versija patikėjo tik po miego konsultanto parodymų, patvirtinančių esamą ligą, būseną. Vyro žmona bei buvusi partnerė taip pat patvirtino jo keistą elgesį naktimis, tačiau teigė pripratusios prie „grabaliojimo“.

„Mes pasimylėdavome, o ryte jis nieko neprisimindavo“,- teigė moterys.

Įstatymui vyras nusižengė, kai 16-metė mergina nakvojo jo namuose. Teisiamojo kambarys buvęs vėsesnis, tad paauglė anksti užmigo jo lovoje. Stephen Lee Davies tuo metu jau miegojo, tad nenumanė, jog šalia jo bus paauglė.

Mergina naktį nubudo savo išangėje pajutusi... vyro penį. Teigiama, kad šis paauglę vadino „patrauklia kale“.

Suimtas Davies pasakė policijai, jog nubudo su erekcija ir tiesiog nesuprato, ką paauglė darė jo lovoje.

Miego sutrikimų specialisto teigimu, seksomnija daugiau ar mažiau pasireiškia vienam iš 25 žmonių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Jeigu visos aplinkybes teisingos, tai tikrai pati ta 16-mete kalta. Ko jai gultis pas ta vyra i lova? Atseit nemate, kad jis ten jau miega? O ir ne 5-8 metai jai, kad reiktu mamos ar tetes lovoj, kad uzmigtu. Visiskai pritatiu teismo nuosprendziui JEI viskas buvo taip, kaip rasoma.
negultu pati i jo lova, nieko ir nebutu!!!
neitiketina pasaka: vyras miega savo lovoj, prie jo prigula 16 - mete ir nakti pajaucia subinej pimpaliuka :D :D :D , na sakykit ka norit niekas nesirisa tarpusavyje ....
Šiuo atveju tai tą 16-metę vadinčiau grėsme visuomenei: jis tai jau miegojo, kai ji aėjo ir šalia atsigulė... ir iš viso, kur tuo metu jo žmona buvo?
tai tada reik suleist kas panaikintu ta noro jam dulkintis jei tai kelia gresme visuomenei
Naujas komentaras