Produktai, kurie slopina geismą

19.jpg
 
Seksualinis gyvenimas prarado intensyvumą ir spalvas? Gali būti, kad kalti visai ne atvėsę jausmai partneriui ir net ne patiriamas stresas, o tai, ką jūs valgote. Kokie produktai, esantys jūsų kasdieniame valgiaraštyje, dažniausiai tampa geismo žudikais?

Įvairūs konservai

Kalbama ne tik apie mėsos konservus, kurių kasdieniame racione paprastai nebūna gausu, bet ir apie mūsų taip mėgstamus marinuotus agurkėlius, žirnelius, konservuotas pupeles. Visa tai gali negatyviai paveikti vyro erekciją. Kodėl? Todėl, kad šiuose produktuose itin daug konservantų, stabilizatorių ir druskų. Pavartojus jų, pakyla kraujospūdis, tuo pačiu dubens srityje kraujo kiekis sumažėja, o tai neigiamai veikia galimybę patirti erekciją. Tiesa, nereikia pulti į kraštutinumus ir dramatizuoti: kartkartėmis suvalgytas vienas-kitas marinuotas agurkas žalos tikrai nepridarys. Tačiau jei ilgą laiką kasdien jų suvalgysite po vieną stiklainį – visko gali būti.
 

Soja

Dar vienas produktas, kuris neigiamai veikia vyrų libido – soja. Pasirodo, sojoje esama fitoestrogenų, augalinių medžiagų, imituojančių moteriškų hormonų veiklą. Patekusios į vyro organizmą šios medžiagos gali neigiamai paveikti lytinį potraukį. Manoma, kad – viena iš priežasčių, kodėl soja yra toks populiarus produktas tarp Rytų vienuolių. Ir atkreipkite dėmesį: soja neigiamai veikia tik vyrų pajėgumą. Moters organizmui apskritai ir geismui konkrečiai netgi labai naudinga, ji gali tapti tikru afrodiziaku.
 

Mėta

Ir vėl: dėmesio, vyrai! Pasirodo, mėta bet kuriuo pavidalu neigiamai veikia vyrų seksualinį pajėgumą. O veikia mėtos taip: augalas mažina vyriško hormono testosterono kiekį, dėl ko gali šuniui ant uodegos nueiti net ir kruopščiausiai kurti geidulingo vakaro planai. Taigi jei vis dėlto norite aistringų naktų, atsisakykite arbatos su mėtomis. Net ir gaivesniam kvėpavimui skirtus mėtinius ledinukus geriau pakeiskite kitais – pavyzdžiui, su citrina, ramunėlėmis ar šalavijais.
 

Kava ir energiniai gėrimai

Pagaliau priėjome ir iki produktų, kurie neigiamai veikia tiek vyrų, tiek moterų geismą. Tiesa, vyrams jie vis dėlto šiuo atžvilgiu kenkia labiau. Esmė tame, kad kofeinas, kurio yra ne tik kavoje, bet ir populiariuose energiniuose gėrimuose, slopina geismą. Kita vertus, jei kavos geriate saikingai – 1-2 puodelius per dieną, kenksmingas poveikis nepasireiškia, kava veikia netgi atvirkščiai: žvalina, suteikia energijos. Tačiau daugiau nei 3 puodeliai per dieną jau gali veikti neigiamai, ypač jei geriate tirpią kavą, kurioje kofeino yra daugiau nei maltose kavos pupelėse. Ir nepamirškite: stiklinė energinio gėrimo taip pat skaičiuojama kaip viena porcija kofeino. 
 

Kepiniai ir balta duona

Saldžios bandelės, aromatingi keksiukai, pyragai su uogiene? Toks lepinimasis maistu gal ir kelia apetitą, tačiau slopina geismą. Nuolat vartojant kepinius ir saldumynus, seksualinis gyvenimas praranda spalvas. Balta duona ir bandelės – apskritai vienas pavojingiausių produktų geismui: juose apstu cukraus, rūgščių, mielių – visa tai slopina lytinių hormonų išsiskyrimą, vadinasi, neigiamai veikia ir intymų gyvenimą. Kad išsaugotumėte savo libido, dažniau rinkitės juodą duoną ir bemielius, nesaldžius kepinius.
 

Rūkytos mėsos gaminiai, ypač – šalto rūkymo

Savo potencija besirūpinantiems vyrams šių skanėstų geriau taip pat atsisakyti. Rūkytos mėsos gaminiuose esama medžiagų, kurios kenkia sėklidžių audiniams ir slopina vyriško lytinio hormono, testosterono, išsiskyrimą. Kas nutinka sumažėjus testosterono – visi žinome: vyriškos jėgos ima ir nepastebimai išgaruoja. Taigi prisiekusiems rūkytos mėsos gerbėjams anksčiau ar vėliau teks rinktis, kas skaniau – sumuštinis su rūkyta dešra kas rytą ar saldi aistra vakarais.
 

Alkoholis

Šiek tiek keista, tiesa? Daugelis kaip tik alkoholį laiko tuo uždraustu vaisiumi, kuris tik skatina aistrą, padeda atsipalaiduoti, nuimti įtampą ir atsiduoti kūniškiems malonumams. Vis dėlto tiesa – apmaudesnė. Pats alkoholis tikrai nesuteikia daugiau aistros, tik padeda atsikratyti drovumo (kartais – net per daug padeda, taip, kad kitą rytą labai norėtųsi laiką atsukti atgal). Tačiau kuo daugiau alkoholio kraujyje – tuo mažiau testosterono organizme. Tarp alkoholio ir šio hormono yra tiesioginis ryšys. Sumažėjus vyro organizme testosterono, silpnėja jo geismas ir erekcija. Beje, labiausiai šiuo slopinančiu poveikiu išsiskiria alus. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras