Rekomenduojamos sekso normos

5f3f5743-d31d-4517-bd22-27c2ad22325b-shutterstock_534607150.jpg
 
13 komentarai
Dėl šio klausimo laikas nuo laiko sunerimsta ne viena moteris. Klausydama, kaip kasdien draugės giriasi kasdieniniu seksu, tu jautiesi kiek kitaip? Tačiau nebūtina lygintis su kitomis. Kiekviena turi individualius poreikius. Sekso srityje – taip pat.

Dauguma seksologų rekomenduoja vyrams mylėtis 5 kartus per savaitę. Tokiu būdu, mano specialistai, sumažėja rizika susirgti prostatos vėžiu.

Tačiau tokiu atveju reikia daugiau dėmesio atkreipti ir į šiuos niuansus: fizinę sveikatą, amžių ir seksualinį temperamentą. Visa tai galioja ir moterims. Ir pas vienus, ir pas kitus yra tam tikri seksualiniai ypatumai, taip vadinama „lytinė konstitucija“. Tie žmonės, kurie gyvena šiltame klimate, yra temperamentingesni nei tie, kurie gyvena Šiaurėje. Pietinis šiltas klimatas turi įtakos testosterono lygiui organizme.

Turtingiausias amerikiečių lytinis gyvenimas – 124 kartai per metus, graikų – 117 kartų, kroatų ir pietų afrikiečių – 116, Naujosios Zelandijos piliečių – 115, o po jų seka prancūzai ir italai.

Kaip dažnai užsiimti seksu jums? Čia formulė paprasta – vos tik pajuntate norą ir aistrą. Tik nereikia galvoti apie tai, kad jūs kažkokie ne tokie, jei nesimylite kasdien. Tačiau yra ir kita medalio pusė: užsiiminėti seksu iš tikrųjų labai sveika ir naudinga tiek vyrams, tiek ir moterims.

Mokslininkai mano, kad seksas bent kartą per savaitę padeda lengviau susidoroti su stresu. O reguliarus seksas padeda įveikti nemigą, stiprina imunitetą, daro mus laimingesnius ir paaštrina kasdieninio gyvenimo pojūčius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (13)
o ka daryt, jei neduoda jis man tiek kiek noriu..????????
Tenka apsiribot ranka, nes seksas man prabanga
jau per 50 bet mylimės 2kar per naktį įvairiom pozom ir sresa sumažina ir stresa
Visi girtis...:)))tarsi kam čia idomu
Karta i diena tai stabiliai norisi......
Šaunuolė Aura
3 kartai per diena
1095 kartai per metus, ir daugiau,. Normalu? O.o
as noriu kas antra- trecia diena, nors man jau 45
Aš turbūt esu pietietis ,40 -ečiui tiek norėt turbūt infarktas....
Ką gi... reiks pataisyt sveikatą :D
sekso noriu kokį kartą į savaitę, nes stresas, darbas, nemiga...
rimtai?
Naujas komentaras