Sausas seksas – pavojingas malonumas

 
2 komentarai
Visiems žinoma tiesa, jog moterims reikia laiko susijaudinti, tačiau kartais vyrai to nelaukia tikrai ne todėl, kad yra nekantrūs, bet dėl to, kad sausas seksas gali atnešti jiems daugiau malonių potyrių. Tačiau gydytojai ir Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) įspėja, kad toks malonumas gali atnešti daugiau bėdos nei malonumo.

Sausas seksas, ką kenčia moterys

Vakaruose daugelyje regionų nepakankamas makšties drėgnumas sekso metu vertinamas kaip didžiulis trūkumas. Tačiau yra ir tokių šalių, kur moterys rizikuoja savo sveikata, jog jų makštis išliktų sausa. Anot vyrų toks seksas atneša daugiau malonumų, nes makštis būna ankšta ir padidėja trintis sueities metu.

Moterys norėdamos pasiekti šį efektą naudoja įvairias žolelių vonias, tualetinį popierių ar net chemines medžiagas, tam, kad suteiktų vyrui daugiau malonumo.

Tačiau sausas seksas  yra didelis pavojus sveikatai, įspėja olandų gydytojas, ekspertas Van Andel: “Jis sukelia įtrūkimus ir makšties sienelės pažeidimus pro kuriuos nesunkiai gali patekti bakterijų ir virusų. Tad tokie lytiniai santykiai  padidina ŽIV ir kitų ligų riziką”.

Populiaru Afrikoje ir Indonezijoje

Sausas seksas yra populiarus Afrikoje ir Indonezijoje. Šiuose žemynuose moterys naudoja įvairiausius eterinių aliejų voneles, kurios tiesiog išsausina makštį, tačiau žymus Indonezijos rašytojas ir moterų teisių gynėjas Artie Bebasari piktinasi tokia padėtimi šiuose regionuose: “Kodėl Indonezijos vyrai taip nori visiškai priešingų dalykų gamtai”.

Taigi, galima daryti prielaidą, kodėl Afrikoje toks didelis sergamumas AIDS. Tikrai tokių ligų būtų  mažiau, jei būtų mažesnė rizika patekti  infekcijai pro pažeistą makšties glevinę.

Drastiški poelgiai  ir ligos

Dėl “išdžiuvusios” makšties moterys pasiryžusios ne tik sausinančiomis žolelių vonelėmis, tačiau  savo vaginas sausina raudonu vynu, labai stipria arbata ar kitais dirgikliais. Tokios priemonės sukelia makšties gleivinės egzemą (išsausėjimą) dėl ko atsiranda įkyrus niežulys ir net skausmas. Dėl nuolat sudirgusios ir išsausėjusios gleivinės sutrinka natūrali moters makšties mikroflora, vagina praranda natūralią apsaugą, o mylintis  yra atidaromas kelias pačioms įvairiausioms infekcijos. Taip pat dėl nuolat išsausėjusios makšties ir gretutinių lydinčių ligų yra dažnesni persileidimai.

Anot Artie Bebasari būtent tokia situacija yra dabartinėje Indonezijoje  ir vietiniai mano, jog drėgmė ten yra ligos ženklas. Tad Indonezijos vyrai pasitelkia “Tongat mandura”. Tai sena tradicija aprūkyti makštį rusenant žolei. Tai padeda išsausinti makšties gleivinę ir padeda sumažinti niežulį. Toks ritualas išties sužadina vyrų lytinį potraukį. Kai makštis “švari” galima mėgautis sekso malonumais.

Taip pat indoneziečiai neleidžia valgyti tam tikrų maisto produktų savo moterims, nes anot jų rauginti agurkai ir ananasų gabaliukai gali sudrėkinti makštį. Rašytojas ir moterų teisių gyvėjas Artie aktyviai kovoja su tuo ir bando įtikinti Indonezijos gyventojus, kad ir ką bevalgytų moteris, jos makštis turi būti drėgna. Deje, kovoti su indoneziečiais šiuo klausimu tikrai sunki užduotis.

Priklausomybė

Atrodo paprasta, jei taip sunku įtikinti vyrus, gal būtų paprasčiau įkalbėti moteris pasakyti NE? Tačiau pasak rašytojo Artie, makšties džiovinimo apeigos yra tokios senos, jog visa tai abiems lytims yra įaugę į kraują.

Moterys gyvenančios tose šalyse jau nuo vaikystės mokomos plauti makštį dideliu kiekiu muilo ir naudoti įvairias priemones gleivinės džiovinimui.  Daugelis moterų Indonezijoje, Afrikoje yra priklausomos nuo vyrų, todėl čia dailiosios lyties atstovių  žodis- nieko nereiškia.

Didžiuokitės savo ir savo moterų drėgme

Tikrai džiugu, kad šis išsausėjusios makšties troškulys nėra taip paplitęs Lietuvoje kaip kad kituose žemynuose, tačiau derėtų įsiklausyti į Indonezijos moterų teisių gynėjo žodžius:

“Turėjau daugiau lytinių santykių ne su Indonezijos moterimis, tačiau aš esu ir būsiu laimingas, kada makštis bus drėgna. Tada aš didžiuosiuosi, kad lytiniai santykiai yra  tokie kokie ir turi būti, o malonumas bus abipusis”.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Kuo drėgnesne tuo didesnis komplimentas vyrui kad jis sugebėjo sujaudinti motery :)
Beabejo kai moters makstis sudrekusi tai ir vyras ir moteris patiria abipuse palaima reikia pazinti moters lytiniu organus visu pirma reikia ja suzadinti ir tik po to kai ji sudreksta galima pradeti palaipsniui peni ivesdineti i maksti tai yra i vagina, linkiu visiems gero sekso tai yra isbandyta musu seneliu ir proseneliu atejo jusu gerb. eile
Naujas komentaras