Seksas ar išpardavimas. Kas geriau?

 
4 komentarai
Pasirodo tikra teisybė, kad vaikščiojimas po parduotuves gali išgydyti net nuo didžiausios depresijos ar padėti atsigauti po asmeninių santykių negandų.

Vestminsterio Universiteto mokslininkai įrodė, kad asmenys laukdami lytinio akto emociškai susijaudina lygiai taip pat, kaip ir gavę specialias parduotuvių nuolaidas, dovanų kuponus ar artėjant išpardavimų rytui.

Būtent todėl išpardavimai yra tokie laukiami ir varo iš proto milijonus moterų (ir keturis kartus mažiau vyrų). Nors Lietuvoje dar nepopuliaru peštis dėl paskutinės nukainuotos palaidinės, panašu, kad didieji parduotuvių tinklai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos tyrimus.

Mokslininkai matavo smegenų veiklą  atsakingose už emocinį susijaudinimą srityse tuo metu, kai savanoriai ėjo apsipirkinėti ir kai jie žiūrėjo erotinius filmus. Pasirodo, nuolaidos sukelia tokio pačio stiprumo emocijas kaip ir pornografija.

Emocinis susijaudinimas buvo matuojamas penkioms dešimtims savanorių, analizuojant vyzdžių išsiplėtimą ir kūno kalbą. Tyrimas rėmėsi dešimties balų skale. Seksualinis susijaudinimo sukeliamos emocijos buvo įvertintos 5-7 balų stiprumu – lygiai taip pat, kaip ir jausmai sukelti nuolaidų ar dovanų kupono gavimo, ar išpardavimo mylimiausioje parduotuvėje.

Taigi, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalite užsiimti seksu – pirmyn į parduotuvę!

Parengta pagal SheSaid.com

 
Komentarai (4)
Paskutinis sakinys geriausias. ;D
tiesa,as kai pamatau man labai patinkanti daikta,tai net padazneja kvepavimas, kojas pakerta,panasiai kaip ir susijaudinus :D
Nesamone!!!
gal ir tiesa, jei yra laisvų pinigų...
Naujas komentaras