Seksas – geriausias vaistas nuo celiulito

 
4 komentarai
Vietoj to, kad leistumėte daug pinigų anticeliulitiniui masažui ir įvairiems kremams, medikai rekomenduoja kuo dažniau užsiimti seksu.

Kas yra celiulitas, tikriausiai žino kiekviena moteris. Ir kas antra gražiosios lyties atstovė mano turinti taip vadinamą „apelsininę žievę“ ant užpakaliuko, kojų arba talijos. Be to, svetimai akiai celiulitas gali būti ir nematomas, tačiau ne tai yra svarbiausia.

Celiulitas būna tiek ir pilnoms moterims, tiek ir ilgakojėms gražuolėms. Į kovą su celiulitu stoja visas šeimos biudžetas. Įvairūs masažai, kremai ir losjonai, kaip taisyklė, suteikia tik laikiną efektą arba visiškai nepadeda. Nes celiulitas daugeliu atveju ne kosmetinis defektas, bet liga, tiksliau medžiagų apykaitos sutrikimas riebalinėse liaukose. Ir gydyti tokią ligą reikia iš vidaus, o ne šalinti jos pasekmes.

Vokiečių gydytojai padarė išvadas, kad geriausias vaistas nuo nekenčiamo celiulito – tai banalus seksas. Mokslininkai įrodė, kad seksas puikiausiai tinka nuo celiulito. Gydytojų nuomone, sekso metu moters organizmas atsipalaiduoja ir išskiria daugiau estrogeno hormono, kuris puikiai susidoroja su „apelsino žievelės“ efektu.

Gydytojai kol kas tiksliai nenustatė, kaip dažnai reikia užsiimti seksu, norint išvengti celiulito. Jie siūlo mylėtis kaip galima dažniau – seksas tikrai nepadarys jums žalos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Tabletės nuo celiulito -
http://track.cellinea.lt/product/Cellinea/?uid=2484&sid=979&pid=122&bid=advandec
koooooks baisus melas
Geras straipsnis,tokiu truksta!Dabar moterys tik skaitineja straipsnius visokiausius,o realiai nesilaiko patarimu.Nesakau,kad reikia issitiest pirmam pasitaikiusiam,bet daznai ir artimam nuolatiniam partneriui nenoriai atsiduoda,lyg tai butu kas amoralaus!
kad ir kaip daznai uzsiimu sexu...celiulitas niekur nedigsta...nesamone
Naujas komentaras