Seksas miego metu

 
9 komentarai
„Miegas 2010“ – kasmetinis profesionalių miego terapeutų asociacijos susitikimas, kuriame buvo paskelbta, jog seksomnija“, kitaip – seksas miegant, yra tikras pats apie save pranešantis miego sutrikimas.

Kenčiantys dėl šios problemos aplinkiniams atrodo jau atsibudę, tačiau iš tiesų dar miega, miegodami ir pradeda lytinį aktą. Tai panašu į lunatizmą, valgymą miego metu ir kitus nekontroliuojamus sutrikimus.

Anksčiau nebuvo jokių tyrimų, kaip dažnai žmonėms pasireiškia ši problema – seksas dar neprabudus.

Neseniai atliktame tyrime dalyvavo 832 miego sutrikimų klinikoje pagalbos ieškoję pacientai, iš kurių 63 (7.6%) kenčia dėl analizuojamos bėdos. Apklausoje respondentai (428 vyrų, 404 moterų) turėjo atsakyti į klausimus apie miego sutrikimo simptomus, elgesį miego metu, būseną prieš užmiegant, nuovargį, nuotaiką...

Tyrėjai pabrėžia, jog 8 procentai sergančiųjų „sexsomnia“ – iš tiesų didelis skaičius, tačiau taip yra dėl jo, jog apklausa vykdyta miego sutrikimų klinikoje. „Darome prielaidą, jog visuotinėje populiacijoje skaičiai būtų mažesni. Kaip bebūtų, tai vis dažniau atsirandantis šių dienų sutrikimas“

Tyrimas atskleidė, jog vyrai (11%) iš tiesų dažniau  skundžiasi minima problema nei moterys (4%). Tačiau nei vieni, nei kiti nėra linkę apie tai kalbėtis su gydytojais.

Nors rūkymo bei kofeino suvartojimo skaičiai buvo panašūs, lytiškai santykiaujantieji miego metu dažniau prisipažino naudojantys nelegalius vaistus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
cia nieko juokingo.man taip yra, dazai prabundu nakti akto metu,net nesuprantu kada kaip ir pan. gerai kad partnere turiu 6 metai ta pacia tai ne beda ji dziaugiasi nektinukais :)
Zinau zmogu kuriam taip...Cia tikrai rimta...
kazkokia fignia, as jai noriu miego tai joks seksas man nerupi...
Vieni rimtai serga,kiti-naudojasi proga,simuliuodami,kad serga ....Ir vienus ir kitus reikia rimtai gydyti :D
zodziu visi mes lunatikai..:))
as apsales:DD
Šiek tiek erzina, kai moteris, žiovaudama, ryte klausia: - O tu mane, vakar, dar ilgai dulkinai?
:D dar taip buna?
turejau mergina, kuri naktim ant manes lipdavo, miegodama!!! dziaugdavausi, o pasirodo su galva jai negerai buvo....
Naujas komentaras