Seksas svarbiau nei pinigai

red-bra-money.jpg
 
7 komentarai
Gera naujiena tiems, kuriems miegamajame sekasi daug geriau nei tvarkant sąskaitas banke. Naujausi tyrimai atskleidžia, jog seksas laimės suteikia gerokai daugiau nei pinigai.

Žinoma, nenorime pasakyti, jog finansiškai skurdus ir seksualiai aktyvus gyvenimas yra kelias į laimę. Nepaisant kai kurių nusistovėjusių nuomonių, laimės tyrėjai teigia, kad pinigai jums neatneš daugiau sekso.

Mokslininkai, ištyrę 16 000 žmonių priėjo išvados, jog seksas taip pozityviai nuteikia, kad pradėjus aktyviau gyventi seksualinį gyvenimą (intymiems santykiams padažnėjus nuo karto per mėnesį iki karto per savaitę)  - laimės pojūtis būna toks pat kaip netikėtai gavus 50 000 dolerių pajamų.

Turtingas vyras, nepasiturintis vyras: koks skirtumas?

Mokslininkai tyrė, ar yra ryšys tarp gaunamų pajamų dydžio ir seksualinio gyvenimo aktyvumo. Daugelio nuostabai – ne. Tačiau pastebėta tai, jog išsilavinusiems, savimi pasitikintiems turtuoliams seksas teikia daugiau puikių emocijų nei žemesnio intelekto žmonėms. Taip pat tyrėjai atskleidžia, jog santuoka teikiamais pojūčiais prilygsta 100 000 dolerių gaunamų pajamų kasmet, o skyrybos – 66 000 dolerių praradimu.

Kas teikia daugiau laimės – pinigai ar seksas – plačiąją prasme yra ginčytinas klausimas. Tačiau mokslininkų ekonominiai skaičiavimai patvirtina psichologų nuomonę: žmonės, manantys esą laimingi, dažniausiai gyvena aktyvesnį seksualinį gyvenimą. Dar daugiau tyrimų rodo, jog depresija sergantys žmonės mylisi daug rečiau nei kiti. Taigi, jei esi laimingas, tikėtina, kad gyveni pastovesnį ir aktyvesnį seksualinį gyvenimą.

Sperma - antidepresantas?

Kitas neseniai atliktas tyrimas atskleidžia, jog žmonės, nesąmoningai besilaikantys celibato, susiduria su daugybe neigiamų jausmų – pykčiu, nerimu, frustracija, savigrauža, net depresija. Jie apibūdina šiuos jausmus kaip „praleistos galimybės“, gyvenimo be sekso rezultatą. Tyrėjai teigia, jog šie jausmai kyla dėl spermos trūkumo.

Psichologų nuomone, moterims vyro sėkla - puikus antidepresantas. Todėl tos, kurios  nenaudoja apsaugos priemonių sekso metu, daug rečiau serga depresija ar panašiomis ligomis. Iš esmės, jie teigia neradę jokio psichologinio skirtumo tarp heteroseksualių moterų, kurios kaip apsaugą renkasi prezervatyvą, tarp homoseksualių santykių turinčių bei apskritai seksualiai neaktyvių moteriškos lyties atstovių. Taip pat pastebėta, jog dailiosios lyties atstovės, propagavusios seksą saugantis prezervatyvu, ilgai nesimylėjusios būna mažiau agresyvios už tas, kurios prezervatyvų nenaudojo. Tačiau natūralaus sekso šalininkės jautriau reaguoja į išsiskyrimus, netekus spermos poveikio, t.y. intymių santykių, atsiranda polinkis į depresiją.

Nesvarbu, ar seksas saugus, ar ne, orgazmas vis tiek išlaisvina endorfinus, gerą nuotaiką sukeliančius bei skausmą malšinančius hormonus.  Ypatingai, kai jus liečia mylimas žmogus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Ne piniguose laime,o ju kiekyje
Negarantuoja gero sekso. Pasiseka tiems, kurie randa tą, su kuriuo yra gera, nepaisant jo pajamų. Aišku, jei vyras skaičiuoja kiekvieną kapeika, su tokiu irgi moteriai ne pakeliui. Dėmesio skaiciuodamas centus tikrai neparodysi.
Čia nesulyginami dalykai manau.
Pritariu Raimondui :) po gero sekso gali skraidyti net kelias dienas vien apie ji pagalvojus :) man tai panasus jausmas, kaip isimylejus :)
na jus ir moterys, matyt kad jusu vyrai nieko gero nepadaro... ;)))
Niu, man pinigai suteikia daugiau malonumo :D isigijus gera pirini euforija tesiasi visa diena, kartais savaite, o sexas...ka ten tas sexas... :))))
Seksas labai svarbus, taip pat, ir pinigai :) Kas svarbiau? priklauso nuo pinigu banko sąskaitoje :)
Naujas komentaras